Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm
Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm

Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm

W32010
750,00 zł
Brutto
609,76 zł netto

 

Spirala grzejna stożkowa Ø200 mm

W pracy pasiecznej jednym z finalnych działań podczas miodobrania jest czynność filtrowania miodu. Celem filtrowania jest zapewnienie najwyższej jakości produktu przeznaczonego do spożycia przez konsumentów. Dzieki filtracji usunięte z jego zawartosci zostają wszelakie drobinki wosku oraz pozostałych materiałów, które dostają się do miodu w trakcie odsklepiania ramek podczas miodobrania. Z punktu widzenia finalnego konsumenta proces filtracji miodu jest jednym z najważniejszych, obrazuje on dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktu. Standardowymi akcesoriami używanymi podczas filtracji miodu są sita stożkowe. Dzięki ich zastosowaniu powyższe niekorzystne drobinki zostają skutecznie odseparowane. Dla usprawnienia Państwa pracy podczas miodobrania, proponujemy dodatkowe zastosowanie spirali grzejnej – stożkowej, o śrendicy 200 mm. To pomysłowe i finkcjonale urządzenie, zostało przez nas wielokrotnie przetestowane dla uzyskania najwyższej jego wydajności. Spirala umożliwia podgrzewanie miodu podczas jego filtracji. Uzyskujemy tym samym klarowny i czysty miód w szybszym tempie, aniżeli bez użycia urządzenia. Oszczędzamy czas pasieczny, który przeznaczyć możemy na pozostałe ważne działania. W przypadku profesjonalnych testów sprzętu temperatura podgrzewanego miodu wzrastała z temperatury 16 stopni, w tempie 2 godzin do 32 stopni. W czasie nagrzewania miodu przez filtr przepłyneło ok. 12 litrów miodu. Główną zaletą spirali jest fakt, iż podczas użycia urządzenia nie dochodzi do przegrzania się miodu oraz jego karmelizacji. Miód nie traci tym samym cennych enzymów oraz zachowuje swoje naturlane, prozdrowotne właściwości. Kolejną zaletą urządzenia jest umożliwienie pracy filtracyjnej nawet w warunkach obniżonej temperatury otoczenia, a także samego miodu (i jego zgęstnienia). Spirala grzejna stożkowa Firmy LYSON doskonale działa w zestawie z sitem stożkowym (kod: 3069) i stojakiem do sita stożkowego (kod: W3221). Moc użytej grzałki dostosowana została do jej optymalnej pracy, chroniąc tym samym sam miód przed przegrzaniem. Zachęcamy do stosowania sprawdzonych rozwiązań opracowanych przez specjalistów Firmy LYSON. Pamiętaj, że tylko profesjonalne produkty zapewnią Ci pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość produkowanego miodu. Zapewnij sobie najbardziej ergonomiczną i wydajną pracę w Twojej Pasiece – stosuj urządzenia LYSON. W naszej ofercie znajdziesz również odzież pszczelarską, sprzęt, akcesoria oraz pozostałe urządzenia usprawniające prace w każdym rodzaju pasieki, tak amatroskiej jak i profesjonalnej. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

 

Dane techniczne:

- urządzenie wykonano ze stal nierdzewnej, kwasoodpornej

- zasilanie: 230 V

- moc grzewcza 65 W

- wymiary: dł. 380 , szer. 200 , wys. 380 mm

- waga: 1,25 kg

- wyrób jest zgodny z wymaganiami dyrektywy 2006/95/WE, spełnia wymagania norm: PN EN 60519-1 i PN EN 60519-2 - „Bezpieczeństwo urządzeń elektrotermicznych, wymagania dla urządzeń rezystancyjnych”

- maksymalna temperatura: 45°C

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 3 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.