Tegoroczne spotkanie dystrybutorów będące integrealną częścią Dni Otwartych organizowanych przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń, odbyło się 23 sierpnia 2018 w sali bankietowej Arkadia w Kleczy Górnej.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele z Polski oraz dystrybutorzy z ponad 35 krajów. Wśród gości byli reprezentanci Związków Pszczelarskich z Kirgistanu, Uzbekistanu oraz Ukrainy. Mieliśmy okazję spotkać się z dystrybutorami m.in. z Wielkiej Brytanii, Czech, Niemiec, Finalndii, Autsrii, Grecji, Ukrainy, Belgii, Mołdawii, Słowenii, Gruzji, Portugalii, Kazachstanu.

Przywitano także nowych partnerów biznesowych między innymi z Włoch, Tanzanii, Afryki Południowej, Portugalii i Libanu.

Część pierwsza spotkania była podsumowaniem tego, co wydarzyło się przez ostatnie dwa lata, czyli od poprzedniego spotkania dystrybutorów. Część druga i trzecia dotyczyła nowych produktów, które wkrótce pojawią się w ofercie Firmy, oraz modyfikacji jakie zostaną wprowadzone w produktach do tej pory sprzedawanych.

Czwarta część konferencji była poświęcona biznesowym aspektom pracy – wzrostowi sprzedaży, możliwościom rozwoju, strategiom marketingowym i analizie rynku.

Podczas konferencji wręczono nagrody dla dystrybutorów. Nagrodzono sześć firm, które wyróżniają się najlepszą sprzedażą: ApiProdukt, S.C.Apis, BetterBee, OOO Lyson Rus, Apitienda Bussines S.L., Ickowicz.

Za długoletnią współpracę wyróznienie dostał Alfred Thuminger z Austrii. Nagrodzono takze firmy UAB “Wilara” z Litwy oraz Vast-Oil z Czech, Państwa Weberów z wrocławskiej firmy “Bartnik” i PPHU “Nektar” z Gronowa Elbląskiego za najdłuższą współpracę z Firmą Łysoń.

Wszyscy laureaci otrzymali unikalne prace ceramiczne, wykonane przez rzeźbiarza Stanisława Bracha.

Po zakończonej konferencji wszyscy dystrybutorzy mieli okazję spotkać się w karczmie na Kocierzu, gdzie w miłej atmosferze mogli spędzić wieczór, który umilała góralska kapela.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.