ŁYSOŃ W ZGORZELCU – NOWY MIĘDZYNARODOWY PUNKT OBSŁUGI KLIENTA

Doskonale zaopatrzony, nowy sklep Firmowy LYSON w Zgorzelcu, to odpowiedź na zwiększającą się liczbę zapytań rynku niemieckiego oraz czeskiego o sprzęt pszczelarski najwyższej jakości. Dogodna lokalizacja punktu dystrybucyjnego przy ul. Fabrycznej 12A, to profesjonalna obsługa nie tylko polskich pszczelarzy, ale także klientów zza granicy. Powierzchnia nowego obiektu to aż 670 m2, co pozwala nam na kompleksową ofertę asortymentu firmy Łysoń.

Serdecznie zapraszamy

Wszystko, czego Państwo potrzebujecie do pracy w pasiece, można teraz zamówić w jednym miejscu i odebrać nawet w ciągu kilkunastu godzin. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko kompletne wyposażenie dla pszczelarzy ale także profesjonalną obsługę, która zawsze z chęcią podzieli się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, przypominając o aktualnych promocjach.

Zapraszamy serdecznie !

ul. Fabryczna 12A
59-900 Zgorzelec

tel.+48 509 196 355
email: sklepzgorzelec@lyson.com.pl
Godziny otwarcia:
pon - pt: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 13:00

Sklep LYSON w Zgorzelcu czyli nowy punkt dystrybucji produktów pszczelich

Już od 15 stycznia 2021 udostępniliśmy dla Państwa nowy punkt dystrybucyjny na mapie Polski. Sklep zlokalizowany w Zgorzelcu przy ul. Fabrycznej 12A, to tak naprawdę w pełni profesjonalny oraz doskonale wyposażony salon dostępny dla klientów z Niemiec, Czech oraz Polski. Dogodna lokalizacja i optymalne warunki dojazdu, umożliwiają wygodną realizację zakupów uzupełniających pasieczne sprzęty oraz liczne akcesoria. Podkreślić należy, że w sklepie oprócz sprzętu dla pszczelarzy dostępne są również pszczele produkty oraz liczne ich pochodne. Mowa tutaj o w pełni naturalnych miodach, kosmetykach, dodatkowych wytworach ula, świecach z pszczelego wosku oraz formach silikonowych do wyrobu świec. Formy te mogą doskonale sprawdzić się również podczas wytwarzania okazjonalnych figurek z różnych materiałów. Jeśli natomiast mowa o produktach takich jak pyłek, pierzga, mleczko pszczele zachwycą one każdego bogactwem prozdrowotnych składników.

Wszystko to w w/w lokalizacji. Sprzedawane przez nas miody pochodzą z najczystszych rejonów Polski. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży pasiecznej, od wielu już lat zdobywamy liczne laury i wyróżnienia w ramach konkursów dotyczących zdrowej żywności. Powyższe stawia nas w czołówce firm zajmujących się innowacyjnymi i prozdrowotnymi rozwiązaniami żywieniowymi. Okazuje się, że produkty pszczele mogą spokojnie konkurować ze współczesnymi produktami syntetycznymi. Wytwarzane przez nas miodowe słodycze zachwycą niejednego łasucha i głodomora – zaskoczą jednak naturalnym składem; wpływającym pozytywnie na kondycję i odporność organizmu ludzkiego. Jeśli cenisz sobie zdrowy tryb życia lub chcesz go zapoczątkować, postaw na naturalne produkty pszczele.

Drugim rodzajem produktów bazujących na pszczelich wyrobach, są przyjazne skórze pszczele kosmetyki. Dzięki swojemu składowi chronią przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Ich główną zaletą jest fakt, ze działają detoksykująco, a także odmładzająco. Wpływają wzmacniająco na ciało ludzkie. Do Państwa dyspozycji w przypadku kosmetyków dostępne są balsamy i peelingi do ciała, mleczka i sole do kąpieli, miodowe mydła oraz kremy do rąk i do stóp. Wiele z naszych proponowanych kosmetyków posiada w swym składzie wosk pszczeli, masło Shea oraz liczne oleje roślinne. Składniki te jako unikalna kompozycja zapewnia wysuszonej skórze nawilżenie oraz silnie ją odżywia. Produkty bazujące na pszczelich wyrobach posiadają właściwości regenerujące i ujędrniające. W przypadku masła do ciała, po jego zastosowaniu na naskórku pozostaje cienka lipidowa warstwa posiadająca właściwości natłuszczające.

W przypadku wyrobów ula, które są podstawą naszej produkcji to główną rolę odgrywają wspomniane już pierzga, pyłek, mleczko oraz wosk pszczeli. Produkty te to naturalne wytwory generowane przez pszczoły. Produkowane są one głównie na użytek samych pszczół. Dlatego są to najbardziej treściwe i prozdrowotne wyroby. Pierzga oraz pyłek to dwa rodzaje jednego materiału. Pierzga to przetworzony pszczeli pyłek. Zawiera on liczne witaminy oraz aminokwasy. Wspomaga optymalny rozwój rodziny pszczelej. Stosowany jest tak naprawdę od wieków w niemal każdym zakątku świata. Mleczko pszczele posiada właściwości biotyczne, odżywcze oraz bakteriostatyczne. Zawiera mikro i makro elementy wspomagające organizm. Znajduje zastosowanie w leczeni wielu schorzeń oraz wzmacnia organizm, podwyższa efektywność pracy oraz zdolność koncentracji uwagi.

Zachęcamy, aby stosować prozdrowotne produkty pszczele, tym samym dbać o zdrowie własnej i własnej rodziny. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży, otrzymują Państwo produkty najwyższej jakości – a wszystko to dostępne m. in. w sklepie Firmowym LYSON w Zgorzelcu. Serdecznie zapraszamy do siedziby sklepu przy ul. Fabrycznej 12 A. Postaw na produkty LYSON. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 509 196 355.

W naszej ofercie znajdziecie:

 • naturalny polski miód
 • produkty pszczele
 • batony energetyczne
 • świece z pszczelego wosku
 • naturalne kosmetyki na bazie miodu
 • czekolady z miodem
 • lizaki z miodem i witaminami
 • lemoniada z miodem
 • pierniki miodowe z konfiturą
 • trufle miodowe
 • krówki miodowe
 • zestawy upominkowe
 • granola z miodem i pyłkiem pszczelim
 • kremy orzechowe z pyłkiem pszczelim
 • powidła i musy z miodem
 • owoce i orzechy w czekoladzie
 • biżuteria BEE&LOVE
 • kreatywne pudełka
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.