Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki
Kobiałka na słoiki

Kobiałka na słoiki

CIESZ SIĘ MIODOBRANIEM – DO KOŃCA !

Ile to już razy, pełen dumy zakończyłeś kolejne miodobranie. Z zachwytem zakręcałeś ostatni słoiczek podziwiając ciężką prace swoich dzielnych pszczół. Oczami wyobraźni widziałeś już jak pszczele złoto wzbudza zachwyt Twoich bliskich i przyjaciół. Uśmiechasz się sam do siebie wiedząc, że to był dobry sezon. Wsiadasz do samochodu. Kładziesz skarb swojej pasieki ostrożnie na fotel. Odpalasz samochód. I nagle o jeden zakręt za szybko. O jednego kota przebiegającego drogę za dużo. Jedno gwałtowne hamowanie… i przez Twój samochód płynie złota rzeka miodu pełnego szkła! Brzmi jak koszmar typowego pszczelarza? Śpieszymy na ratunek! Z nasza najnowszą kobiałką na słoiki będziesz mógł spać spokojnie.

TS1
37,00 zł
Brutto
30,08 zł netto

 

ŁATWIEJ ZNACZY LEPIEJ

Kobiałka na 6 słoików, to nie tylko ułatwienie w transporcie zebranego miodu, ale przede wszystkim gwarancja bezpiecznej dostawy. Wykonana z wysokiej jakości plastiku, stanowi solidną ochronę przewożonych produktów przy jednoczesnym komforcie użytkowania. Kobiałka posiada wytrzymały uchwyt, który znacząco ułatwia transport 6 pełnych słoików z miodem. W razie potrzeby, rączkę można w łatwy sposób odpiąć od podstawy, co ułatwia dodatkowo magazynowanie uzupełnionych kobiałek. Dzięki głębokim otworom, przenoszone słoiki są w pełni zabezpieczone przez przypadkowym wypadnięciem. Każda z kieszonek utrzymuje bezpieczny odstęp pomiędzy szkliwem, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że podczas podróży ścianki słoików będą się o siebie obijać.  Kobiałka mieści słoiki  o maksymalnej średnicy 90mm (od 330-900ml) co pozwala na transport prawie 6 litrów miodu jednocześnie. Kobiałka plastikowa na słoiki to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika miodu i nie tylko! Dzięki specjalnemu transporterowi na słoiki, przewieziesz bez zbędnych niespodzianek nie tylko produkty pszczele… ale także dostarczysz bezpiecznie do celu domowe przysmaki od mamy i babci.

W ODPOWIEDZI NA SZUKANIE ROZWIĄZAŃ

Pszczelarstwo to przede wszystkim wciąż rozwijająca się gospodarka i technologie, próbujące odpowiedzieć na codzienne problemy pszczelarzy. Na niektóre odkrycia specjaliści musza pracować wiele lat. Inne zaś potwierdzają regułę, że najprostsze rozwiązania są kluczem do sukcesu. Jako lider światowego rynku pszczelarskiego, od lat staramy się usprawnić prace w każdej, nawet najmniejszej pasiece. Nie zależnie od tego, czy potrzebujesz całej linii do odsklepiania i wirowania miodu, czy pojedynczego dłutka – w każdym z naszych 9 sklepów stacjonarnych LYSON znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Pamiętamy, że pszczelarstwo to nie tylko pszczelarze, ale także codzienni wielbiciele miodu czy osoby ceniące sobie właściwości pielęgnacyjne produktów pszczelich. Dla każdego z nich znajdujemy w naszej działalności specjalne i wyjątkowe miejsce wiedząc, że pszczelarstwo to nie tylko pszczoły – ale także zakochani w nich ludzie.

LYSON

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.