• Oferta dotacyjna
Zawór zwrotny do dozowników do miodu
Zawór zwrotny do dozowników do miodu
Zawór zwrotny do dozowników do miodu
Zawór zwrotny do dozowników do miodu

Zawór zwrotny do dozowników do miodu

Zawór zwrotny - dedykowany osprzęt do urządzenia wielofunkcyjnego do dozowania kremowania i pompowania.

Dane techniczne akcesorium:

 • zawór wykonany ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9
 • przystosowany do węża Fi-40
 • zawór wyposażony jest w membranę silikonową która
 • zapobiega samoczynnemu cofaniu się miodu podczas przerw w pracy dozownika
W3400101
110,30 zł
Brutto
89,67 zł netto

 
Oferta Dotacyjna

Jeżeli ubiegasz się o dotację/refundację, pamiętaj, że wszelkie płatności za zakupy (koszty podstawowe) oraz wydatki stanowiące koszty dodatkowe, wynikające z realizacji umowy o przyznaniu pomocy, dokonywane muszą być w formie bezgotówkowej (przelew bankowy, przekaz pocztowy, płatność kartą płatniczą, itp.). W ramach interwencji I.6.1-I.6.7, o których mowa w przedmiotowym Regulaminie.

Masz dodatkowe pytania w sprawie dotacji, zadzwoń na infolinię nr tel 33 875 99 40.Wiedza i doświadczenie pasieczne

Długoletnie doświadczenie pozwala nam na opracowywane szeregu usprawnień do naszych urządzeń. Testy pasieczne i produkcyjne ułatwiają nam zwiększanie wydajności Waszych pasiek dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Produkty Firmy LYSON cieszą się wysokim stopniem zainteresowania na całym świecie. Dostosowane są wymogów branży, oraz spełniają najwyższe standardy funkcjonalności. Nawet najdrobniejsze aktualizacje mają bardzo często doniosły wpływ na zwiększenie produktywności pasiecznej.

 

Doskonałe usprawnienie działań pszczelarzy

Tego typu usprawnieniem jest zawór zwrotny, będący dedykowanym osprzętem do urządzenia wielofunkcyjnego. Urządzenia te stosowane są do przeprowadzania procesu dozowania, kremowania i pompowania. Wedle uzyskanej deklaracji zgodności dotyczącej akcesorium, opisywany zawór zwrotny został wykonany zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną i pełną kontrolą jakości. W produkcji zaworu zastosowano materiały atestowane i w pełni dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zawór wykonano z kwasoodpornej stali nierdzewnej (OH18N9). Wedle specyfikacji przystosowany jest do węża FI-40. W zaworze zastosowano silikonową membranę, zapobiegającą samoczynnemu cofaniu się miodu – głównie podczas przerwy w pracy dozownika. Wymiary akcesorium to zaledwie 7,5 x 7,5 x 5 cm. Waga to 0,25 kg.

 

Bogata oferta sprzętu pszczelarskiego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szerokie spektrum dozowników oraz akcesoriów i urządzeń umożliwiających konfekcjonowanie i dystrybucję miodu. Znajdziecie tutaj Państwo m. in. sprzęty do kremowania i pompowania miodu, specjalne linie do rozlewu oraz urządzenia ssąco tłoczące. Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym, każdy rodzaj pasieki może dobrać odpowiednie i funkcjonalne rozwiązania usprawniające prace pasieczne. Zapewnij sobie najwyższą jakość urządzeń stosując produkty Firmy LYSON.

 

Dane techniczne akcesorium:

 • zawór wykonany ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9
 • przystosowany do węża Fi-40
 • zawór wyposażony jest w membranę silikonową która
 • zapobiega samoczynnemu cofaniu się miodu podczas przerw w pracy dozownika

 

Wymiary i waga:

 • wysokość – 75 mm
 • szerokość – 75 mm
 • głębokość – 50 mm

waga netto – 0,25 kg

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Istnieje możliwość różnic technicznych wynikających z modernizacji naszych produktów, które staramy się stale udoskonalać. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
 • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
 • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
  *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
 • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.