• Oferta dotacyjna
Wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm
Wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm
Wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm
Wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm

Wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm


Wózki wykonano ze stali nierdzewnej. Dostępne są one dla średnic odstojników 400 mm, 500 mm i 600 mm. 

W6602
369,00 zł
Brutto
300,00 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Poszukujesz dodatkowego usprawnienia działań pasiecznych? Interesuje Cię zwiększenie wydajności działań produkcyjnych, a także uzyskania najwyższej ergonomii w Twojej pracy i pracy Twoich pracowników? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z powyższych założeń – najnowszy produkt Firmy LYSON; wózki transportowe do odstojników, spełnią skutecznie Twoje oczekiwania. Rozwiązanie ułatwia transport i przemieszczanie odstojników, w których składujemy miód przeznaczony do oczyszczenia. Niejednokrotnie są to dość duże pojemności, kumulujące jedynie część całej miodowej produkcji, nawet w mniejszych pasiekach. Dzięki informacjom uzyskiwanym na bieżąco od naszych odbiorców wiemy jak bardzo potrzebne są w pasiekach rozwiązania funkcjonalne i innowacyjne. Wózki idealnie wpisują się w tą charakterystykę, pomagając realnie w pasiecznej pracy. Nasz produkt przeznaczony jest do mniejszych i amatorskich pasiek, ale także do tych bardziej profesjonalnych. Dla pasiek towarowych rozwiązanie transportowe, proponowane przez Firmę LYSON powinno być standardowym wyposażeniem, używanym w codziennej pracy. Wózki wykonano ze stali nierdzewnej. Dostępne są one dla średnic odstojników 400 mm, 500 mm i 600 mm. Podczas prowadzonych przez nas testów, wózki wykazały wysokie właściwości wytrzymałościowe. Nasze najnowsze urządzenia doceniane są bardzo często przez doświadczonych pszczelarzy z niemal całego świata – nasze produkty dostępne są w ponad 50 krajach. Zaufaj najdoskonalszym urządzeniom na rynku pszczelarskim i ciesz się zwiększeniem wydajności Twojej pasieki – wybierz markę LYSON. 

Specyfikcja wózkow:

W6601 – wózek do transportu odstojników o średnicy 400 mm

wymiary wózka 400: wys. 140 x 320 x 320 mm

waga wózka: 4,5 kg

dopuszczalny udźwig: max 100 kg

W6602 - wózek do transportu odstojników o średnicy 500 mm
wymiary wózka 500: wys. 160 x 420 x 420 mm

waga wózka: 6 kg

dopuszczalny udźwig: max 280 kg

W6603 – wózek do transportu odstojników o średnicy 600 mm

wymiary wózka 600: wys. 160 x 520 x 520 mm

waga wózka: 7,5 kg

dopuszczalny udźwig: max 280 kg

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.