Pas spinający – dł. 3,5m

Pas spinający – dł. 3,5m

Pas spinający 3,5 m / Tightening belt (3.5m)

3019.
12,50 zł
Brutto
10,16 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Dla zabezpieczenia ula najbardziej funkcjonalnym, proponowanym rozwiązaniem będzie spięcie ula za pomocą przystosowanego do tego specjalnego pasa. Skutkuje to równomiernym dociśnięciem powierzchni daszka. Sam daszek nie ulega odkształceniu/wgięciu pod wpływem ciężaru materiału dociskającego np. kostki brukowej na nim zlokalizowanej. Dodatkową zaletą powyższego rozwiązania jest fakt, iż w przypadku użycia pasów, zapobiegamy osadzaniu się wody; tym samym nie powoduje ona degradacji i penetracji farby, tak jak w przypadku zastosowania kostki brukowej. Pas posiada długość 3,5 m.

Pas służący do spinania uli o długości 3,5 m.  Pomocny przy transporcie uli na przyczepach. Dzięki pasom spinającym ograniczamy ryzyko przewrócenia uli podczas silnych wiatrów. Łatwość rozpinania i ponownego spinania komponentów ula gwarantuje swobodę pracy w pasiece. Dodatkowo możemy zaproponować pas do transportowy, spinający ule na przyczepie.

Podsiadamy wiele innych akcesoriów do uli polecamy także starannie wykonane ramkiw naszej szerokiej ofercie można posiadamy ta krate odgrodową przydatny może okazać się podkurzacz.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.