Pas spinający – dł. 3,5m

Pas spinający – dł. 3,5m

Pas służący do spinania uli o długości 3,5 m. Pomocny przy transporcie uli na przyczepach. Dzięki pasom spinającym ograniczamy ryzyko przewrócenia uli podczas silnych wiatrów. Łatwość rozpinania i ponownego spinania komponentów ula gwarantuje swobodę pracy w pasiece. Dodatkowo możemy zaproponować pas do transportowy, spinający ule na przyczepie.

3019
12,90 zł
Brutto
10,49 zł netto

 

Dla zabezpieczenia ula najbardziej funkcjonalnym, proponowanym rozwiązaniem będzie spięcie go za pomocą przystosowanego do tego specjalnego pasa. Skutkuje to równomiernym dociśnięciem powierzchni daszka. Sam daszek nie ulega odkształceniu/wgięciu pod wpływem ciężaru materiału dociskającego np. kostki brukowej. Dodatkową zaletą powyższego rozwiązania jest fakt, iż w przypadku użycia pasów, zapobiegamy osadzaniu się wody; tym samym nie powoduje ona degradacji i penetracji farby, tak jak w przypadku zastosowania kostki brukowej. Pas posiada długość 3,5 m.

Podsiadamy wiele innych akcesoriów do uli polecamy także starannie wykonane ramki, przydatny może okazać się podkurzacz.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Termin realizacji zamówień
  • Wysyłka zamówienia do 5 dni roboczych pozostałe produkty
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), w celu ustalenia terminu realizacji prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta: 33 875-99-40
    *Wysyłka paletowa realizowana jest do 5 dni roboczych
  • *Opcja ekspresowa dostawa jest dodatkowo płatna, dostępna jest tylko do wybranych produktów. Szczegóły sprawdź w regulaminie
Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.