• Oferta dotacyjna
Szyna 1000mm
Szyna 1000mm
Szyna 1000mm
Szyna 1000mm

Szyna 1000mm

SZYNA 1000MM
314,00 zł
Brutto
255,28 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

SZYNY 1000 mm

DO STOŁÓW DO ODSKLEPIANIA

 

Profesjonalne rozwiązania pasieczne

Jeśli chcesz zapewnić sobie najbardziej optymalny poziom działań pasiecznych, stosuj profesjonalne urządzenia i akcesoria, proponowane przez Firmę LYSON. Jako ogólnoświatowy producent sprzętu pszczelarskiego doskonale znamy potrzeby, tak hobbistycznych jak i w pełni profesjonalnych pasiek. To właśnie elastyczność w działaniu zapewniła nam, zdobycie wieloletniego doświadczenia w branży. Od lat udoskonalamy i wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zwiększające wydajność pasiecznej produkcji. Stosując sprawdzone i nowoczesne rozwiązania zapewniasz sobie najbardziej wydajne efekty produkcyjne.

 

Optymalne rozwiązanie dla stołów do odsklepiania

W przypadku szyn do stołów do odsklepiania, mogą one doskonale sprawdzić się jako niezbędne akcesorium, stosowane w codziennej pracy. Dzięki prostemu rozwiązaniu możemy dostosować używany w danej chwili stół do innego typu ramek. W momencie zastosowania poszczególnej z szyn, uzyskujemy możliwość zawieszenia na stole odsklepianych ramek o szerokości mniejszej aniżeli szerokość stołu. Przykładem może być tutaj ramka Wielkopolska w stole do odsklepiania typu Dadant. Szyny wykonano ze stali nierdzewnej kwasoodpornej OH18N9.

 

Akcesoria dla optymalnego działania każdej pasieki

Powyższe, jak i pozostałe urządzenia i akcesoria naszej oferty, opracowane zostały przez sztab specjalistów, który dba o najwyższą jakość rozwiązań technologicznych. Zachęcamy dodatkowo do zapoznania się z pozostałą ofertą LYSON, gdzie znajdą Państwo m. in. odzież, węzę, wiele typów uli oraz miodarek elektrycznych. Doskonałym rozwiązaniem będzie również zapoznanie się z naszym blogiem tematycznym dotyczącym wielu zagadnień z dziedziny pszczelarstwa. Liczne materiały oraz dostępna wiedza może skutecznie usprawnić Państwa działania pasieczne. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii Firmy LYSON.

 

Długość wg typu:

  • szyna 1000MM - 980 mm
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.