• Oferta dotacyjna
SZYNA 1000MM
SZYNA 1000MM
SZYNA 1000MM
SZYNA 1000MM

SZYNA 1000MM

SZYNA 1000MM
299,00 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

SZYNY 1000 mm

DO STOŁÓW DO ODSKLEPIANIA

 

Profesjonalne rozwiązania pasieczne

Jeśli chcesz zapewnić sobie najbardziej optymalny poziom działań pasiecznych, stosuj profesjonalne urządzenia i akcesoria, proponowane przez Firmę LYSON. Jako ogólnoświatowy producent sprzętu pszczelarskiego doskonale znamy potrzeby, tak hobbistycznych jak i w pełni profesjonalnych pasiek. To właśnie elastyczność w działaniu zapewniła nam, zdobycie wieloletniego doświadczenia w branży. Od lat udoskonalamy i wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zwiększające wydajność pasiecznej produkcji. Stosując sprawdzone i nowoczesne rozwiązania zapewniasz sobie najbardziej wydajne efekty produkcyjne.

 

Optymalne rozwiązanie dla stołów do odsklepiania

W przypadku szyn do stołów do odsklepiania, mogą one doskonale sprawdzić się jako niezbędne akcesorium, stosowane w codziennej pracy. Dzięki prostemu rozwiązaniu możemy dostosować używany w danej chwili stół do innego typu ramek. W momencie zastosowania poszczególnej z szyn, uzyskujemy możliwość zawieszenia na stole odsklepianych ramek o szerokości mniejszej aniżeli szerokość stołu. Przykładem może być tutaj ramka Wielkopolska w stole do odsklepiania typu Dadant. Szyny wykonano ze stali nierdzewnej kwasoodpornej OH18N9.

 

Akcesoria dla optymalnego działania każdej pasieki

Powyższe, jak i pozostałe urządzenia i akcesoria naszej oferty, opracowane zostały przez sztab specjalistów, który dba o najwyższą jakość rozwiązań technologicznych. Zachęcamy dodatkowo do zapoznania się z pozostałą ofertą LYSON, gdzie znajdą Państwo m. in. odzież, węzę, wiele typów uli oraz miodarek elektrycznych. Doskonałym rozwiązaniem będzie również zapoznanie się z naszym blogiem tematycznym dotyczącym wielu zagadnień z dziedziny pszczelarstwa. Liczne materiały oraz dostępna wiedza może skutecznie usprawnić Państwa działania pasieczne. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii Firmy LYSON.

 

Długość wg typu:

  • szyna 1000MM - 980 mm
Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.