• Wyprzedaż!
  • -37,22%
Maseczka ochronna biała - wielokrotnego użytku - 1szt
Maseczka ochronna biała - wielokrotnego użytku - 1szt
Maseczka ochronna biała - wielokrotnego użytku - 1szt
Maseczka ochronna biała - wielokrotnego użytku - 1szt

Maseczka ochronna biała - wielokrotnego użytku - 1szt

60331
1,25 zł 1,99 zł -37,22%
Brutto
1,02 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Opis wyrobu:

Maseczki ochronne z atestowanego wigofilu - włókniny polipropylenowej o gramaturze 50g/m2, dzięki możliwości prania w temperaturze 60 st.C można kilkukrotnie przedłużyć możliwość ich wykorzystania. Zmniejszają ryzyko zakażeń przenoszonych drogą kropelkową.

Zastosowanie:
Maseczka wykonana jest z dwóch warstw specjalistycznej włókniny, dzięki czemu ogranicza ekspozycję na drobnoustroje, kurz, czy pył atmosferyczny. Wygodne gumki umożliwiają łatwe jej założenie oraz bezpieczne zdjęcie. Zaszyty w górnej części maski drucik ułatwia
dopasowanie jej do twarzy.

Atestowanany wigofil charakteryzuje się przewiewnością, małą rozciągliwością, odpornością na ścieranie, gładką powierzchnią. est trudnopalny. Dzięki tym wszystkim cechom wykorzystywany jest szeroko w produkcji artykułów sanitarno-medycznych, odzieży
ochronnej i medycznej.
Opakowanie stanowi folia zawierająca 10 sztuk maseczek. Czas użytkowania maseczek można przedłużyć poprzez staranne pranie z użyciem detergentów w temperaturze 60 stopni C.

Sposób użycia:

Nałóż maskę starannie na nos oraz usta tak aby ściśle przylegała do owalu twarzy. Maseczki skutecznie chronią Cię tylko wtedy, gdy są właściwie używane, co oznacza m.in. towarzyszące ich noszeniu częste mycie rąk z użyciem mydła lub środków dezynfekujących na bazie alkoholu (ręce należy też umyć przed założeniem maseczki). Zakładając maseczkę dokładnie zakryj nią usta i nos tak aby nie było żadnych szpar pomiędzy maseczką, a twarzą. Unikaj dotykania maseczki którą nosisz na twarzy, jeśli to Ci się zdarzy, umyj ręce. Zmień maseczkę na nową wtedy kiedy poczujesz, że jest już mocno zawilgocona. Po zdjęciu maseczki nie zakładaj jej ponownie, lecz od razu przeznacz ją do prania ręcznego w temperaturze 60 stopni Celsjusza używając standardowych środków do prania (proszek, płyn, żel, kapsułki). Po wypraniu maseczki nie należy jej wykręcać, ani wirować w pralce elektrycznej tylko suszyć przez rozwieszenie. Zdejmując maseczkę rób to tak aby dotykać ją tylko „od tyłu” (czyli unikając dotykania jej zewnętrznej części), po czym koniecznie umyj ręce.

Przeciwskazania do stosowania:

Nie stosować w przypadku na uczulenia na jakikolwiek składnik. Nie stosować w przypadku istniejących zmian skórnych , podrażnień: otarć lub uszkodzeń skóry, otwartych niezabezpieczonych opatrunkiem ran w miejscu styczności wyrobu ze skórą.

Ostrzeżenia:

Po użyciu maseczkę należy ostrożnie zdjąć i od razu wyprać lub włożyć do woreczka foliowego, którego nie należy otwierać aż do momentu włożenia do prania. Maseczek nie należy wrzucać do codziennego prania - trzeba prać je oddzielnie. Stosować zgodnie z informacjami podanymi na oznakowaniu. Nie używać maseczki dziurawej, wytartej, zawilgoconej czy przemoczonej. Nie nakładać od razu jeśli opakowanie zostało wcześniej uszkodzone lub naruszone tylko po wcześniejszym wypraniu. Po stwierdzeniu, że maseczka się nie nadaje do ponownego użycia to należy zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.

Sposób przechowywania:
Transportować i przechowywać wyrób w oryginalnym opakowaniu. Zabezpieczyć przed zabrudzeniem, zanieczyszczeniem, także przed uszkodzeniem i wpływem czynników atmosferycznych. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i zaciemnionym miejscu.

Skład:
Wigofil - włóknina polipropylenowa (100% polipropylen) PRODUKT WYKONANO W POLSCE.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.