Etykieta 154x60mm - miód wielokwiatowy 100 szt.

Etykieta 154x60mm - miód wielokwiatowy 100 szt.


E182
14,00 zł
Brutto
11,38 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Etykiety z kodem QR specjalnie dla pszczelarza

Jeśli chcesz iść z duchem czasu zastosuj specjalne etykiety z kodem qr. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu po zeskanowaniu kodu, na urządzeniu klienta otwiera się strona o konkretnym rodzaju miodu. W szybkim czasie klient może dowiedzieć się nt. właściwości danego rodzaju miodu. Informacje zawarte na etykiecie zachęcają klientów, aby chętniej wracali do Państwa pasieki po kolejne produkty. W dolnej części opisu zachęcamy klienta aby podzielił się informacją w mediach społecznościowych gdzie zakupił tak pyszny miód.

 

Nowatorska forma promocji pszczelich produktów

Jest to dodatkowa nowatorska forma promocji dla Państwa produktów. Pamiętaj, że stosowanie etykiet zwiększa atrakcyjność produktu oraz wzbudza większe zaufanie odbiorców. Stosowanie etykiet w przypadku słoików z miodem to obowiązek prawny. Etykiety posiadają miejsce na pieczątkę wraz z adresem i numerem telefonu osoby sprzedającej miód. Na etykiecie jest możliwość wpisania gramatury oraz daty przydatności do spożycia.

 

Specyfikacja etykiet:

- Seria etykiet: z kodem QR

- Sposób montażu: samoprzylepne

- Wymiary etykiety: 154 x 60 mm

- Ilość w paczce: 1 paczka 100 szt. Etykiet (w przypadku etykiet E194 - 1 paczka 50 szt.)

 

W naszej ofercie znajdziesz wiele przydatnych urządzeń i akcesoriów

Nasza oferta to szerokie spektrum urządzeń i akcesoriów pszczelarskich. Jeśli planujesz rozwijanie swojej pasieki możesz być pewien, że zapewniamy sprzęt najwyższej jakości. Miodarki, topiarki, profesjonalna odzież pszczelarska, linie do rozlewu miodu to tylko kilka głównych kategorii naszego asortymentu. Zachęcamy do korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wybierz produkty Firmy LYSON.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.