Szpachlówka do uli drewnianych, 400g

Szpachlówka do uli drewnianych, 400g

Masa szpachlowa (szpachla) do naprawy ula. Do malowania wewnątrz oraz z odporną na warunki atmosferyczne powłoką uzupełniającą, również na zewnątrz.

H2231
34,90 zł
Brutto
28,37 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne  TUTAJ

  • 7 dni roboczych węza

  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty

 

Masa szpachlowa (szpachla) do naprawy ula. Do malowania wewnątrz oraz z odporną na warunki atmosferyczne powłoką uzupełniającą, również na zewnątrz. Wypełniacz naprawczy do ula jest łatwy do nałożenia i utwardza ​​się bez pękania. Zachowuje elastyczność nawet po stwardnieniu i dostosowuje się do naturalnych ruchów drewna. Podłoże musi być suche, stabilne, wolne od kurzu i tłuszczu. Przed zastosowaniem usuń zgniłe elementy. Przed użyciem dobrze zagnieść tubę. Wciśnij drewniany wypełniacz do naprawy uli w uszkodzony obszar i użyj szpachelki aby go wygładzić. Przy nakładaniu na całej powierzchni maksymalna grubość warstwy to 5 mm. W przypadku głębszych otworów dodatkową szpachlę można nałożyć po wyschnięciu pierwszej warstwy. W zależności od grubości warstwy i warunków otoczenia wypełnione obszary można wyszlifować i pomalować po ok. 12 godzinach.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.