Apikand-Premium-Herbal-7kg

Apikand-Premium-Herbal-7kg

Syrop cukrowy Apikand Premium Herbal to mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla pszczół. 

Aby zamówić w ilości paletowej prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

3319
33,53 zł
Brutto
31,05 zł netto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 34Punkty lojalnościowe

 

Doskonałe rozwiązanie dla pszczół

Syrop cukrowy Apikand Premium Herbal to mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla pszczół. Jest to rodzaj płynnego pokarmu wzmacniającego kondycję i rozwój pszczół. Składniki produktu to Fruktoza 40%, Glukoza 30 %, Sacharoza 30% oraz woda - jest to średnia wartość w przeliczeniu na suchą masę. Syrop cukrowy został wzbogacony w olejki eteryczne (tymianek, eukaliptus, mięta) - zawartość 0,01%. Jest to produkt naturalny. Zadeklarowane wartości mogą ulegać drobnym zmianom sezonowym. Syrop przechowywać należy w temperaturze 15 - 25°C. Produkt dostępny w pojemnościach 7 kg, 14 kg i 25 kg.

Nasze doświadczenie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów wspomagających działania pasieczne. Wieloletnie doświadczenie w branży pozawala na zapewnienie każdej pasiece najwyższej jakości wyrobów.

Umożliwiamy wygodną pracę z pszczołami

Możesz już dziś postawić na wygodę pracy –  odzież, sprzęt i akcesoria wytwarzane przez Firmę LYSON to najlepsze rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogatą literaturę fachową oraz pokarmy i preparaty dla pszczół. Dostępne są również liczne modele rękawic, spodni a także kapeluszy pszczelarskich dostosowanych do Państwa potrzeb pasiecznych.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.