Apikand-Premium-Herbal-7kg

Apikand-Premium-Herbal-7kg

Towar chwilowo niedostępny

Syrop cukrowy Apikand Premium Herbal to mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla pszczół. 

Aby zamówić w ilości paletowej prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

3319
33,53 zł
Brutto
31,05 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Doskonałe rozwiązanie dla pszczół

Syrop cukrowy Apikand Premium Herbal to mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla pszczół. Jest to rodzaj płynnego pokarmu wzmacniającego kondycję i rozwój pszczół. Składniki produktu to Fruktoza 40%, Glukoza 30 %, Sacharoza 30% oraz woda - jest to średnia wartość w przeliczeniu na suchą masę. Syrop cukrowy został wzbogacony w olejki eteryczne (tymianek, eukaliptus, mięta) - zawartość 0,01%. Jest to produkt naturalny. Zadeklarowane wartości mogą ulegać drobnym zmianom sezonowym. Syrop przechowywać należy w temperaturze 15 - 25°C. Produkt dostępny w pojemnościach 7 kg, 14 kg i 25 kg.

Nasze doświadczenie

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów wspomagających działania pasieczne. Wieloletnie doświadczenie w branży pozawala na zapewnienie każdej pasiece najwyższej jakości wyrobów.

Umożliwiamy wygodną pracę z pszczołami

Możesz już dziś postawić na wygodę pracy –  odzież, sprzęt i akcesoria wytwarzane przez Firmę LYSON to najlepsze rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogatą literaturę fachową oraz pokarmy i preparaty dla pszczół. Dostępne są również liczne modele rękawic, spodni a także kapeluszy pszczelarskich dostosowanych do Państwa potrzeb pasiecznych.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.