Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Apiinvert – inwert pszczeli do podkarmiania zimowego – Sudzucker – karton 28kg x 36 opak (Cena za 1kg - 3,79 zł)

Jeżeli masz pytania odnośnie produktu
zadzwoń: +48 33 875-99-40


Apiinvert – inwert pszczeli do podkarmiania zimowego – Sudzucker – karton 28kg x 36 opak (Cena za 1kg - 3,79 zł)

3252P

Nowy produkt

Pokarm dla pszczół Apiinvert: Odbiór osobisty w punkcie sprzedaży.

Możliwość wysłania syropu Apiinvert tylko na palecie po uzgodnieniu telefonicznym.

28kg x 36 opakowań = 1008 kg

  (Cena za 1kg - 3,79 zł)

Więcej szczegółów

3 820,32 zł brutto

Zdobądź punkty lojalnościowe

Za zakup tego produktu otrzymasz 3820 punktów

Więcej informacji

Skład:

Fruktoza 39 % (+/-2)

Glukoza 31% (+/-2)

Sacharoza 30%(+/-3)

Sucha masa ok.73%

Apiinvert nie zawiera żadnych rodzajów cukru obciążających układ pokarmowy.Duży udział fruktozy w składzie invertu zapobiega krystalizacji produktu w plastrze nawet przy niskich temperaturach. Dziękiunikalnej recepturze Apiinvert nie zawiera żadnych substancji nieodpowiednich dla pszczół.

Typowe użycie: Karmienie w okresie bezpożytkowymi na zimę.

28kg x 36 opakowań = 1008 kg

Do syropu polecamy podkarmiaczki pasujące do każdego typu ula, w naszej ofercie znajdą państwo ciasta, które będą wartościowym pokarmem dla pszczół.

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Opinie

Oceń 
2019-04-15

świetny!

ponoć niemiaszki tylko tym zakarmiaja. Ja kupiłem i zima super - nie krystalizuje, pszczoły mam silne jak nigdy na wiosne. Nie chce innego!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Apiinvert – inwert pszczeli do podkarmiania zimowego – Sudzucker – karton 28kg x 36 opak (Cena za 1kg - 3,79 zł)

Pokarm dla pszczół Apiinvert: Odbiór osobisty w punkcie sprzedaży.

Możliwość wysłania syropu Apiinvert tylko na palecie po uzgodnieniu telefonicznym.

28kg x 36 opakowań = 1008 kg

  (Cena za 1kg - 3,79 zł)

Produkty powiązane

PYTANIA