Sterowanie HE-01M do miodarek...

Sterowanie HE-01M do miodarek kasetowych Ø900, Ø1000mm oraz Ø800mm 6 kaset z zasilaniem 12/230V

Potencjometr cyfrowy.

Sterowanie do miodarek kasetowych MINIMA (HE-01/HE-01M).

HE-01M
1 040,00 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

W ofercie naszej firmy mogą Państwo dokupić sterownik do swojej miodarki. Sterowniki dedykowane są do urządzeń z oferty firmy ŁYSOŃ.

Potencjometr cyfrowy.

Sterowanie do miodarek kasetowych MINIMA (HE-01/HE-01M).

Oba sterowania zasilane sąnapięciem 12V. Posiadają dwa programy manualne - Prawo, Lewo oraz jeden program automatyczny z możliwością wprowadzania własnych ustawień. Obudowa plastikowa Sterowanie HE-01 przeznaczone do miodarek kasetowych MINIMA Line o średnicach od 720mm do 800mm. Sterowanie HE-01M prezeznaczone do miodarek kasetowych MINIMA Line o średnicach od 900mm do 1000mm

Do napędu sterującego polecamy wykonane z dobrej jakości stali części do miodarekw naszej szerokiej ofercie można znaleźć napęd i silnik będące dobrą jednostką (są trwałe i wytrzymałe), przydatne mogą okazać się wszelakie elementy zapasowe takie jak kosze, kasety, pleksy oryginalne i pasujące do miodarek.

Gwarancja
2 lata
Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.