Rękawice gumowe kwasoodporne

Rękawice gumowe kwasoodporne

Rękawice gumowe kwasoodporne to profesjonalne i pewne rozwiązanie

60270
25,50 zł
Brutto
20,73 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Najwyższej jakości produkty to wizytówka Firmy LYSON również w przypadku odzieży. W naszej ofercie znajdziecie profesjonalny sprzęt pszczelarski, różnego typu akcesoria oraz narzędzia pasieczne. Wszystkie nasze produkty wytwarzamy z myślą o pszczelarzach i o ich codziennej ciężkiej pracy. Produkowane przez nas produkty są wysokiej jakości i przyczyniają się realnie do zwiększenia wydajności pasiecznej produkcji. Ten typ rękawic to uniwersalna rękawica flokowana o grubości 0,38 mm, sprawdzająca się w różnych zastosowaniach. Ochrona w pasiece to kwestia priorytetowa, ochrona przed pszczołami wymaga użycia odzieży pewnej i sprawdzonej. Wszystkie nasze produkty są wielokrotnie testowane i spełniają wymogi bezpieczeństwa współczesnej branży pszczelarskiej. Zapytacie – a co w przypadku obsługi pasieki od strony technicznej i dezynfekcyjnej? Wiele środków stosowanych do dezynfekcji elementów pasieki, uli, dennic etc. posiada w swym składzie różnego rodzaju kwasy i substancje czynnie działające na drobnoustroje i bakterie. W tym przypadku zasadne i konieczne zarazem jest zastosowanie proponowanych przez nas rękawic. Zapewniają one pewną ochronę przed działaniem powyższych substancji. Rękawice nitrylowe są idealne tam, gdzie trzeba zapewnić bezpieczeństwo w szerokim zakresie środowisk pracy w obecności agresywnych środków chemicznych. Flokowana bawełniana wyściółka rękawicy, w połączeniu z elastycznością nitrylowej emulsji, zapewnia użytkownikowi wyjątkowy komfort. Z drugiej strony wykończenie w formie odwróconych rombów dodatkowo zwiększa chwytność. Wykończenie wzorem „łacha piasku”, daje rękawicy gładką powierzchnię. Nie należy wystawiać rękawic na bezpośrednie działanie światła słonecznego. Wymaga się ich przechowywanie w chłodnym i suchym miejscu. Rękawice odporne na czynniki chemiczne nie nadają się do prania ani ponownego użytku. Szyta przez nas odzież jest wizytówką oferty uzupełniającej główny sprzęt pasieczny, który produkujemy. Dbamy o produktywność Waszych pasiek, o Wasze bezpieczeństwo podczas zbiorów miodu lub przeglądów uli, a także o zdrowie i komfort w przypadku prac dezynfekcyjnych w Waszych pasiekach. Zastosuj sprawdzoną i profesjonalną odzież Firmy LYSON. Jest ona popularna wśród pszczelarzy na całym świecie, co potwierdza jej funkcjonalność i doskonałe wykonanie.

 

Skład produktu: główny materiał rękawic ochronnych - nitryl

 

Zalety produktu:

- wspieraj polską gospodarkę, kupuj sprawdzone i polskie produkty

- doskonałe do prac dezynfekcyjnych w pasiece

- sprawdzą się w każdym rodzaju pasieki

- rękawice są wygodne i komfortowe

- produkt polski

- gruba warstwa elastycznego nitrylu gwarantuje trwałość przy zachowaniu wysokiej manualności

- specjalna faktura wnętrza dłoni zapewnia bardzo dobrą chwytność

DETAILS / DETALE SIZES / ROZMIAR (CM)
XXS XS S M L
A FULL LENGTH / PEŁNA DŁUGOŚĆ - - - 34 34,5
B PALM LENGTH / DŁUGOŚĆ DŁONI - - - 22 22,5
C CUFF LENGTH / DŁUGOŚĆ
MANKIETU
- - - 12 12
D PALM CIRCUMFERENCE / OBWÓD DŁONI - - - 22 24
Gwarancja
2 lata
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.