Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk
Ramka sekcyjna 6 sztuk

Ramka sekcyjna 6 sztuk

RMS
19,90 zł
Brutto
16,18 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Produkt gratis

W przypadku zakupu za min. 450 PLN rękawice GRATIS -  proszę o wpisanie w komentarzu rozmiaru rękawic

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne  TUTAJ

  • 2-5 dni roboczych węza

  • 1-3 dni robocze pozostałe produkty

 

Podanie miodu w całkiem nowej stylistyce

Miód to jeden z najdoskonalszych materiałów prozdrowotnych. Zawiera liczne enzymy, aminokwasy, estry, witaminy oraz makro i mikroelementy. Podawany systematycznie może wspomóc odporność i witalność organizmu. Jako wieloletni producent miodu i produktów pszczelich prezentujemy Państwu innowacyjną formę podania miodu dla Waszych klientów. Miód sekcyjny, staje się obecnie coraz bardziej popularny. Najważniejsze jest aby zakupić jak najbardziej naturalny miód, o którym wiemy, że powstał wedle sprawdzonych i tradycyjnych receptur. Każdy obecny konsument wie doskonale, że najlepszy miód to produkt z pewnych źródeł; zakupiony bezpośrednio od doświadczonego pszczelarza.

Czym są ramki sekcyjne

Najlepsze miody to te najmniej przelewane. Są one przyjemne w smaku, a dodatkowo żucie wosku wpływa pozytywnie na florę bakteryjną ust oraz dziąsła. Ramki sekcyjne to w sumie sześć ramek składających się na pełen zestaw. Prezentowane mini ramki można umieścić we wnętrzu ramki wielkopolskiej, natomiast 3 zmieszczą się w ramce wielkopolskiej 1/2. Oferowane ramki są trwałe oraz wykonane z suchej sosnowej sklejki. Ma ona grubość 3 mm. Dla zapewnienia Państwu najwyższej jakości oraz w trosce o zdrowie konsumenta, ramki są zbijane bez użycia kleju. Zachęcamy każdego pszczelarza do zainteresowania się tematem ramek sekcyjnych. Przemawiającym za ich popularnością jest fakt, iż miód sekcyjny, podawany w zasklepionych plastrach osiąga wyższą cenę aniżeli miód tradycyjnie rozlewany do słoików. W naszej dodatkowej ofercie znajdziesz bogaty wybór sprzętu i akcesoriów pasiecznych. Postaw na sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązania w branży – wybierz markę LYSON.

LYSON
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.