Przelotki do drutu – 500 szt.

Przelotki do drutu – 500 szt.

Przelotki do drutu (opak. 500szt) / Wire eyelets (500 pcs)

4256P
15,90 zł
Brutto
12,93 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Ramki pszczele posiadają otwory przez, które wędruje drut. Bardzo często zdarza się, że drut potrafi się wżynać w otwory, co może utrudnić np. proces drutowania. Ponadto jeżeli pszczelarz planuje wykorzystywać ramki wielokrotnie (oczywiście po odpowiedniej dezynfekcji itd.) to warto zadbać o ramki. Przelotki umieszcza się w otworach ramek, a następnie przeprowadza się drut. Zestaw zawiera 500 sztuk przelotek.

Przelotki do drutu (opak. 500szt) / Wire eyelets (500 pcs)

Przelotki służące do mocowania drutu.

Przelotki do drutu-produkt niklowany, metalowe tulejki mocowane w otworach ramek przez które przewleka się drut. Zamocowanie przelotek ułatwia pracę podczas nawlekania drutu.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.