Siatka do prania kapelusza z zielonym zamkiem
Siatka do prania kapelusza z zielonym zamkiem
Siatka do prania kapelusza z zielonym zamkiem
Siatka do prania kapelusza z zielonym zamkiem

Siatka do prania kapelusza z zielonym zamkiem

Prezentowana siatka służy do zabezpieczenia kapelusza podczas prania.
Przy użyciu siatki prane mogą być kapelusze w których zastosowano pręt plastikowy.

Wieloletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej

Nasze doświadczenie branżowe zbudowane na przestrzeni ponad dwudziestu pięciu lat, bazuje na wiedzy specjalistów Firmy LYSON. To innowacyjne i pomysłowe rozwiązania spowodowały, że nasze produkty pasieczne stają się coraz bardziej popularne wśród klientów na całym świecie. 

6040Z
25,00 zł
Brutto
20,33 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Produkt gratis

W przypadku zakupu za min. 350 PLN rękawice GRATIS -  proszę o wpisanie w komentarzu rozmiaru rękawic

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji sprzętu zlecanego do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne  TUTAJ

  • 2-5 dni roboczych węza

  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty

 

Pranie w pralce kapelusza w którym zastosowano pręt metalowy może doprowadzić do uszkodzenia samego kapelusza.
Dlatego właśnie proponujemy specjalną siatkę do prania kapelusza, w którym będzie bezpieczny i nie uszkodzi się w bębnie pralki.

Odzież pszczelarska dla każdej pasieki

Bardzo ważne aby podczas procesu prania bęben pralki nie był przepełniony – może to skutkować uszkodzeniem kapelusza. Najlepszym rozwiązaniem będzie pranie z niewielką ilością wkładu. Dla wielu pszczelarzy działania pasieczne to codzienna praca zawodowa, tym samym świetnym rozwiązaniem będzie stosowanie odzieży w pełni profesjonalnej. Ma to niebagatelny wpływ na ergonomię prac pasiecznych jak i produkcyjną wydajność samej pasieki – głównie w przypadku jeśli liczba uli sięga kilkudziesięciu czy nawet kilkuset uli. Odzież po uprzednim odpięciu kapelusza można prać w pralce w temp do 60 C. Suszyć bębnowo na niskich obrotach, prasować w temp maksymalnie 150 stopni - nie wybielać. Suszyć przez rozwieszenie, prasować tylko przy użyciu pary. Odzieży nie powinno suszyć się w pełnym słońcu. Pranie w pralce kapelusza w którym zastosowano pręt metalowy może doprowadzić do uszkodzenia samego kapelusza.

 

Wygoda w pracy z pszczołami

Już dziś postaw na wygodę i najwyższą jakość produktów – wybierz sprzęt, akcesoria i odzież wytwarzaną przez Firmę LYSON. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bogatą literaturę fachową oraz pokarmy i preparaty dla pszczół. Dostępne są również liczne modele rękawic, spodni a także kapeluszy pszczelarskich dostosowanych do Państwa potrzeb pasiecznych.

 

Skład produktu: tkanina -  65% poliester, 35 % bawełna, siatka - 100% poliester

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.