Osłona komórki

Osłona komórki

4250
0,52 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 1Punkty lojalnościowe

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Osłona komórki jest wykorzystywana w celu ochrony mateczników podczas ich przenoszenia z rodziny do wychowu nowych rodzin pszczelich, odkładów czy uli 6-ramkowych. Jest stosowana również przy rozmieszczeniu matecznika w rodzinie własnej. Wyprodukowana z miękkiego plastiku, który chroni przed zgniataniem przez palce albo sąsiednie ramki. Duże oczka chronią matecznik przed uszkodzeniem i dają możliwość utrzymania optymalnej temperatury dla skutecznego rozwoju matki. Osłona z wydłużonym uchwytem z jednej strony do wpięcia w plaster - za pomocą wydłużonych uchwytów można wpiąć po środku plastra, ponieważ w tym miejscu temperatura jest optymalna dla prawidłowego dojrzewania matecznika i rozwoju matki. Osłony przeznaczone są do wielokrotnego użytku i skutecznie zastąpią poprzednie metody ochrony mateczników za pomocą folii i innych materiałów

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.