Podkarmiaczka poidełko - Biała

Podkarmiaczka poidełko - Biała

Towar chwilowo niedostępny

Podkarmiaczka wykonana z białego plastiku, idealnie sprawdzi się podczas podkarmiania rodziny pszczelej w czasie obniżonej dostępności pożytku.

3150
6,90 zł
Brutto
5,61 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Podkarmiaczka wykonana z białego plastiku, idealnie sprawdzi się podczas podkarmiania rodziny pszczelej w czasie obniżonej dostępności pożytku. Wbudowany system dozowników, chroni pszczoły przez utopieniem, zapewniając stały dostęp do pokarmu. Podkarmiaczka dzięki swojej konstrukcji, jest szczelna i stabilna, zapewniając  bezpieczeństwo rodziny pszczelej. Idealnie sprawdza się także jako poidełko z wodą. Wysoka jakość materiałów, z których wykonano sprzęt firmy LYSON, zapewnia długą żywotność urządzenia.

Pojemność-400ml

LYSON
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.