Bluza dziecięca z kapeluszem

Bluza dziecięca z kapeluszem

Bluza z kapeluszem (dziecięca) / Blouse with hat for children

Rozmiar [cm]
  • 116
  • 128
  • 146
  • 158
M6008R116
124,00 zł
Brutto
100,81 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Nowoczesne pszczelarstwo to innowacyjny rozwój tej dziedziny jak i dbałość o przekazywanie wiedzy i pasji dla nowych pokoleń. Z myślą o najmłodszych wprowadziliśmy do oferty odzież przeznaczoną dla dzieci. Doskonale wiemy, że rodzinne pasieki to obecnie bardzo popularne zjawisko. Nasza odzież może sprawdzić się jako prezent zachęcający do częstszych wizyt w pasiece prowadzonej np. przez ojca lub dziadka. Jeśli chcesz zabrać dzieciaki do prowadzonej pasieki zapewnij Im najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pszczoły to zwierzęta przewidywalne jednak wiele czynników zewnętrznych może wpłynąć na ich aktywność. Rodzinna wizyta w pasiece może przynieść wiele radości jak również wpłynąć realnie na rozwój pszczelarskiej pasji wśród najmłodszych. Odzież może realnie zminimalizować ilość nieprzewidzianych użądleń – tym samym miodobranie lub przegląd uli będzie kojarzyć się jedynie ze słodkim miodem. W szytej przez nas odzieży stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania projektowe uzyskując najwyższą jakość finalnego produktu. W bluzie dziecięcej z kapeluszem zastosowaliśmy system ściągaczy uniemożliwiającym pszczołom przedostanie się pod ubranie. Kieszenie zapewniają komfort pracy natomiast zastosowany rodzaj siatki umożliwia bezproblemową pracę. Odzież po uprzednim odpięciu kapelusza można prać w pralce w temp do 60 C. Suszyć bębnowo na niskich obrotach, prasować w temp maksymalnie 150 stopni - nie wybielać. Kapelusz należy prać ręcznie w temp do 60 C - nie wybielać, nie wykręcać. Suszyć przez rozwieszenie, prasować tylko przy użyciu pary. Odzieży nie powinno suszyć się w pełnym słońcu. W przypadku kompletowania pszczelarskiej odzieży zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty Firmy LYSON. Proponujemy Państwu kombinezony, rękawice, bluzy oraz kapelusze pszczelarskie spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody pracy pasiecznej. Zaufaj doświadczeniu Firmy LYSON.


Skład produktu:
65% poliester, 35 % bawełna

Zalety produktu:

- bluza zapewnia pełną swobodę ruchów

- bluza sprawdzi się w każdym typie pasieki

- produkt zaprojektowany i uszyty przez polskiego producenta

- wspieraj działanie polskiej gospodarki kupując tylko polskie produkty

- doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych

- odzież uszyta z najwyższej jakości materiałówDo bluzy polecamy wygodne rękawice, wysokiej jakości zaprojektowanie z myślą komforcie spodnie pszczelarskie, oferujemy również kompletne kombinezony

Dziecięca bluza pszczelarska z kapeluszem.wzrost długość bluzy pas obwód klatki
piersiowej
długość rękawa długość bluzy
116 45 44-88 88 37 45
128 48 50-94 94 42 48
146 56 54-100 100 48 56
158 67 62-118 118 58 67
Gwarancja
2 lata
5903661517618
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.