• Oferta dotacyjna
Opcja A - pokrywa i podgrzewane dno do stołu do odsklepiania z podajnikiem automatycznym

Opcja A - pokrywa i podgrzewane dno do stołu do odsklepiania z podajnikiem automatycznym

>>Sprawdź terminy realizacji<<

Stół do odsklepiania z podajnikiem automatycznym - OPCJA A - pokrywa i podgrzewane dno

W2096A
2 290,00 zł
Brutto
1 861,79 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

W tej opcji stół, na którym zamocowana jest odsklepiarka posiada podgrzewane dno o mocy 650W, regulator temperatury oraz pokrywę, co w znacznym stopniu wpływa na czas rozdzielenia się pozostałego miodu od odsklepin.

Sterownik mikroprocesorowy stosowany w odsklepiarkach z podgrzewanym dnem, wyposażony jest w pamięć nastaw, procedury samodiagnozy oraz cyfrowe wejścia pomiaru temperatury. Użyte czujniki temperatury nie wymagają kalibracji, a gwarantowana dokładność pomiaru to 0,5°. Przyciski od podwyższonej wytrzymałości. Potwierdzenie naciśnięcia przycisków poprzez krótkotrwały sygnał dźwiękowy. Podświetlany, znakowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny.

Do stołu polecamy również jako alternatywę odsklepiarkę poziomą , w naszej ofercie można znaleźć topiarki parowe , oraz ułatwiająca topienie miodu topiarki słoneczne

Gwarancja
2 lata
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.