• Oferta dotacyjna
Opcja do stołu do odsklepiania – moduł odsklepiający z podajnikiem łańcuchowym 230V, z wytwornicą pary – MINIMA LINE

Opcja do stołu do odsklepiania – moduł odsklepiający z podajnikiem łańcuchowym 230V, z wytwornicą pary – MINIMA LINE

W20921_W
9 680,00 zł
Brutto
7 869,92 zł netto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 9680Punkty lojalnościowe

 

Opcja do stołu do odsklepiania – moduł odsklepiający z podajnikiem łańcuchowym 230V, z wytwornicą pary – MINIMA LINE

Interesuje Cię skuteczne usprawnienie i zwiększenie tempa prac pasiecznych? Jednocześnie chciałbyś zachować jakość produkowanego miodu na najwyższym poziomie? Połączenie obu powyższych elementów jest jak najbardziej możliwe. Zastosuj w swojej pasiece w pełni innowacyjne odsklepiarki realizowane przez Firmę LYSON. Dzięki naszym rozwiązaniom technicznym prace w Twojej pasiece mogą naprawdę przyspieszyć - oszczędzając siły oraz czas Twojej załogi. Nasze odsklepiarki produkujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej odpornej na kwasy. Wyposażone zostały w specjalne podgrzewanie noży – wytwornice pary a także zbiornik z grzałką, przewód podający parę do noży i specjalny zbiornik na skropliny. Wybrane modele posiadają również profesjonalną skrzynkę sterującą. Zasklepione woskiem ramki zainstalowane zostają na specjalnym podajniku, który przenosi je w kierunku noży. Noże wycinają sprawnymi ruchami wierzchnią warstwę wosku. Innowacyjna konstrukcja urządzenia umożliwia bardzo szybkie odsklepienie pojedynczych ramek. Sztab naszych doświadczonych konstruktorów dba o to, aby projektowane urządzenia spełniały najwyższe standardy jakościowe - współczesnej branży pszczelarskiej. Stosuj nowoczesne urządzenia Firmy LYSON.

Pamiętaj, że jako lider na rynku umożliwiamy Ci zaopatrzenie się w dodatkowe, niezbędne narzędzia i sprzęty ułatwiające prace pasieczne. Sprawdź naszą pozostałą ofertę i już dziś zapewnij sobie komfort prac. Uzupełnieniem do powyższego produktu mogą być odstojniki na miód dużych pojemności, profesjonalne miodarki, dłuta, oraz wszystkie narzędzia potrzebne profesjonalnemu pszczelarzowi. Zastanów się również nad zakupem profesjonalnej odzieży zwiększającej Twoje bezpieczeństwo w pracy z pszczołami – posiadamy w ofercie kombinezony, kapelusze oraz bluzy w każdym rozmiarze. Wszystkich potrzebnych Ci informacji udzieli doświadczony dział sprzedaży krajowej.

Konstrukcja nośna:

 • stal nierdzewna kwasoodporna

Napęd:

 • zasilanie – 230V
 • silnik – 0,25 kW
 • obroty silnika – 1 400 obr/min

Podgrzewanie noży: wytwornica pary

 • składa się z:

- zbiornika z grzałką

- przewodów podających parę do noży

- zbiornika na skropliny

 • wymiary: 290 x 260 x 230 mm
 • zasilanie: 230 V
 • moc grzewcza: 1850 – 2200 W

Wymiary odsklepiarki:

 • długość – 800 mm
 • szerokość – 900 mm
 • wysokość – 700 mm

Waga całkowita: 57,00 kg odsklepiarka + 2,5 kg wytwornica pary

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.