• Oferta dotacyjna
Stojak pod ramki do stołu - nowy typ - nierdzewny

Stojak pod ramki do stołu - nowy typ - nierdzewny

>>Sprawdź terminy realizacji<<

Stojak pod ramki do stołu - nowy typ - nierdzewny

W3232B
114,50 zł
Brutto
93,09 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Najwyższa jakość prac pasiecznych

Jeśli chcesz zwiększyć wydajność działań pasiecznych wprowadź najnowsze rozwiązania branżowe proponowane przez Firmę LYSON. Stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych produktów wpływa realnie na wydajność produkcyjną. Od prawie trzydziestu lat sztab naszych konstruktorów przygotowuje najbardziej optymalne rozwiązania, pozwalające na ułatwienie prac w każdym rodzaju pasieki. W naszej pracy zapewniamy Państwu również skuteczne akcesoria w postaci prezentowanych stojaków pod rami do stołów do odsklepiania.

 

Skuteczniejsze odsklepianie ramek

Powyższe akcesorium to niezbędne wyposażenie umożliwiające skuteczny proces miodobrania. Stosowane jest najczęściej podczas odsklepiania ramek przed finalnym procesem wirowania. Stojak pod ramki wykonany został ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej 0H18N9. Całkowity wymiar powierzchni roboczej to 410 x 345 mm. Stojak wykonano w formacie Fi-5. Całkowita waga akcesorium to zaledwie 1,1 kg.

 

Dodatkowe akcesoria pszczelarskie

W przypadku kompletowania sprzętu pasiecznego zachęcamy aby skontaktować się z naszym działem biura obsługi klienta. Jeśli posiadacie Państwo pytania, dobrym rozwiązaniem będzie uzyskanie sprawdzonych i pewnych informacji dotyczących sprzętu. Nasza obsługa doradzi oraz dobierze odpowiednie akcesoria, spełniające Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in. stoły do odsklepiania, ramki, miodarki, odzież a także pokarmy przeznaczone dla rodzin pszczelich. Jeśli interesuje Cię najwyższa jakość prowadzonych prac pasiecznych postaw na urządzenia i sprzęt LYSON.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.