Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy
Dehydrator prętowy

Dehydrator prętowy

Wydajność urządzenia jest bardzo wysoka – w ciągu jednej godziny możemy odparować 0,5 % wody z 200 litrów świeżego miodu.

W4023
44 940,00 zł
Brutto
36 536,59 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Dlaczego stosowanie innowacyjnego Dehydratora Prętowego Firmy LYSON staje się w pełni zasadne i konieczne? To bardzo proste. 18 % to wartość jakiej nie powinna przekraczać zawartość wody w miodzie. Jednak na uzyskanie doskonałego jakościowo miodu z rodzin pszczelich bardzo często mają wpływ niekorzystne czynniki zewnętrzne. Często dzieje się tak w strefach tropikalnych lub obszarach o zwiększonej liczbie opadów, tym samym większej wilgotności powietrza. Skutkuje to faktem słabszego odparowania wilgoci z miodu, przez rodzinę pszczelą. Sytuacją idealna jest taka, kiedy woda z miodu odparowana zostaje do najmniejszej jej zawartości. Uzyskujemy wtedy miód posiadający najwyższe parametry jakościowe.

Jedną z głównych korzyści stosowania Dehydratora W4023 Firmy LYSON jest zniwelowanie powyższych niedoborów w jakości produkowanego miodu.Wydajność urządzenia jest bardzo wysoka – w ciągu jednej godziny możemy odparować 0,5 % wody z 200 litrów świeżego miodu. Innowacyjność i wydajność prezentowanego dehydratora stawia go w czołówce współczesnych urządzeń dostępnych na rynku.Kluczowym, wyróżniającym go elementem na tle pozostałych dehydratorówjest fakt, że może zostać on podłączony do dowolnego zbiornika, a sam proces osuszania miodu staje się bardziej wydajny.

Zapytacie Państwo jakie są korzyści z obniżenia zawartości wody w miodzie? Mniejsza zawartość wody w miodzie skutkuje jego większą gęstością oraz atrakcyjnością produktu dla finalnego konsumenta – w momencie spożywania takiego osuszonego miodu m. in. lepiej trzyma się on pieczywa; nie jest wodnisty, smakuje zachęcająco. Dodatkowo w przypadku większych partii miodu po odparowaniu wilgoci wiemy, że podczas ich transportu nie przewozimy zbędnych i dodatkowych kilogramów w postaci wody.

Najważniejszym argumentem przemawiającym za stosowaniem dehydratora Firmy LYSON jest fakt, że miód, który zawiera mniejszą ilość wody dłużej zachowuje swoją świeżość, a procesy jego starzenia przebiegają dużo wolniej. Potwierdzono naukowo fakt, że nadmiar wody zawartej w miodzie staje się środowiskiem niekorzystnych zmian chemicznych i biologicznych. Dzięki naszemu urządzeniu możecie Państwo skutecznie zwiększyć okres przydatności produkowanego miodu.

W celu zaopatrzenia się w dodatkowy, potrzebny sprzęt pasieczny zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty. Zapewniamy Państwu profesjonalne zbiorniki i odstojniki o dużych pojemnościach, miodarki oraz podstawowe narzędzia używane w pasiece. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy z pszczołami dostępna jest również szeroka gama profesjonalnej odzieży dla pszczelarzy. Zaufaj produktom Firmy LYSON.

 

Parametry techniczne:

- zasilanie – 230V/16A

- moc całkowita – 2,7 kW

- silnik pompy – 370 W ( 2 szt.)

- nagrzewnica powietrza – 1 200 W

- wentylator nagrzewnicy – 55 W

- osuszacz powietrza – 680 W

- wentylator wewnętrzny – 4,3 W (6 szt.)

- wydajność – 0,5 % mniej wilgoci w miodzie w czasie 1 godziny z 200 L

- konstrukcja – stal nierdzewna kwasoodporna

- pokrywa górna i boczne pokrywy wykonane z metalpleksu o gr. 4 mm

- średnica przewodów na miód – Ø 40 mm

- średnica przewodów powietrznych –

– Ø 100 mm

 

Wymiary i waga:

- wysokość – 1 750 mm

- szerokość – 1 250 mm

- długość – 1 300 mm

- waga netto – 195 kg

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.