• Nowy
Woskowijka, zestaw S + M + L
Woskowijka, zestaw S + M + L
Woskowijka, zestaw S + M + L
Woskowijka, zestaw S + M + L
Woskowijka, zestaw S + M + L
Woskowijka, zestaw S + M + L

Woskowijka, zestaw S + M + L

Woskowijki to najnowsza propozycja Firmy LYSON. Jeśli interesuje Cię bezpieczne i ekologiczne pakowanie produktów, postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Prezentujemy produkt z organicznej bawełny z certyfikatem. Zapewniamy najwyższy standard tekstylnej branży. Jest to oczyszczony pszczeli wosk, olejek jojoba oraz żywica sosnowa. Wszystko to podane w atrakcyjnej formie graficznej. Nasze woskowijki skutecznie przedłużają świeżość produktów żywnościowych.


Termin realizacji wynosi 4 dni robocze
WW1
55,00 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Nowoczesna forma pakowania produktów żywnościowych

Woskowijki to najnowsza propozycja Firmy LYSON. Jeśli interesuje Cię bezpieczne i ekologiczne pakowanie produktów, postaw na sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Prezentujemy produkt z organicznej bawełny z certyfikatem. Zapewniamy najwyższy standard tekstylnej branży. Jest to oczyszczony pszczeli wosk, olejek jojoba oraz żywica sosnowa. Wszystko to podane w atrakcyjnej formie graficznej. Nasze woskowijki skutecznie przedłużają świeżość produktów żywnościowych. Do Państwa dyspozycji mamy 3 rozmiary woskowijek: S, M i L. W jednej paczce znajduje się po 1 sztuce z każdego rozmiaru. Rozmiary woskowijek to: 18 x 18, 25 x 25 i 36 x 36 cm. Woskowijki wytworzone zostały z bawełny; następnie nasączone woskiem. Nie są przeznaczone do standardowego prania. W celu nadania im nowej świeżości, należy myć je w zimnej lub letniej wodzie. Można dodać niewielką ilość naturalnego mydła

Zalety produktów ekologicznych

Dodatkową ich cechą jest fakt, iż zastosowany materiał działa antybakteryjnie. Woskowijki LYSON posiadają badania certyfikujące, które dopuszczają finalny produkt do pełnego kontaktu z produktami żywieniowymi. Stosuj ekologiczne rozwiązania. Stosując nasze produkty przyczyniasz się do troski o środowisko naturalne i korzystasz z darów natury. Postaw na produkty pszczele. Zaufaj doświadczeniu Firmy LYSON. W ofercie firmy znajdziesz również odzież, sprzęt oraz akcesoria ułatwiające prace w każdym rodzaju pasieki.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.