• Nowy
Dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym
Dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym
Dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym
Dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym

Dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym

Doświadczenie w trosce o nowoczesną pasiekę

Specjaliści Firmy Lyson dokładają wszelkich starań aby konstruowane urządzenia i akcesoria spełniały najwyższe standardy branżowe. Już od prawie trzech dekad zapewniamy Państwu najwyższą jakość naszych produktów. Światowa renoma i zadowolenie klientów stanowią o profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego konstruowanego urządzenia. Systematyczne aktualizacje sprzętu pozwalają na optymalne usprawnienia prac pasiecznych. Takim akcesorium jest w tym przypadku dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym.

59900033
409,00 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Doświadczenie w trosce o nowoczesną pasiekę

Specjaliści Firmy Lyson dokładają wszelkich starań aby konstruowane urządzenia i akcesoria spełniały najwyższe standardy branżowe. Już od prawie trzech dekad zapewniamy Państwu najwyższą jakość naszych produktów. Światowa renoma i zadowolenie klientów stanowią o profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego konstruowanego urządzenia. Systematyczne aktualizacje sprzętu pozwalają na optymalne usprawnienia prac pasiecznych. Takim akcesorium jest w tym przypadku dysza dozująca do dozowników z modułem gumowym.

Nowoczesne rozwiązanie dystrybucji miodu

Dysza umożliwia zapobieganie kapaniu miodu pomiędzy poszczególnymi dozowaniami do słoików. Dedykowana jest do dozowników, które zostały wyposażone w moduł gumowy. Zachęcamy aby przed jej użyciem dokładnie oczyścić ją gorącą wodą z dodatkiem preparatów dopuszczonych do kontaktu ze sprzętem używanym w przemyśle spożywczym (następnie spłukać czystą wodą). Sama dysza wykonana jest ze stali nierdzewnej – kwasoodpornej 0H18N9. Zastosowano w niej przyłącz do dozownika za pomocą złącza TC 40. Zastosowana membrana to tworzywo EPDM. Dysza pasuje do wcześniejszych  dozowników z modułem łopatkowym (gumowym) jako część zamienna za wcześniejszą końcówkę. Częściami składowymi dyszy są m. in. klamra złącza TC 40, podkładka usztywniająca membranę, nakrętka dyszy, membrana, korpus dyszy z kołnierzem oraz uszczelka złącza TC 40.

 

Oferta dla każdego pszczelarza

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również dodatkowe urządzenia ułatwiające konfekcjonowanie i dystrybucję miodu. Są to m. in. urządzenia takie jak: wielofunkcyjne dozowniki, kremownice, urządzenia ssąco tłoczące do kremowania miodu, a także linie do rozlewania miodu. Dlatego aby zapewnić najwyższą wydajność produkcyjną każdej pasieki, zachęcamy do stosowania urządzeń najwyższej jakości – stosuj profesjonalne urządzenia Firmy LYSON.

 

Specyfikacja techniczna:

  • materiał wykonania membrany – tworzywo EPDM
  • przyłącz do dozownika za pomocą złącza TC 40
  • materiał wykonania: stal nierdzewna
  • kwasoodporna 0H18N9
  • średnica dyszy: 72 mm
  • wysokość dyszy: 43 mm
  • waga dyszy: 0,8 kg
Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.