Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Miodarka diagonalna 4-plastrowa uniwersalna elektryczna 12V/230V Ø600mm – CLASSIC LINE

Jeżeli masz pytania odnośnie produktu
zadzwoń: +48 33 875-99-40


Miodarka diagonalna 4-plastrowa uniwersalna elektryczna 12V/230V Ø600mm – CLASSIC LINE

W2013

Nowy produkt

Więcej szczegółów

Produkt refundowany w ramach programu: "Wsparcia rynku produktów pszczelich w latach 2020-2022"

2 299,00 zł brutto

Jeśli interesuje Cię ten produkt - skontaktuj się z nami, dane znajdziesz w zakładce KONTAKT

Zdobądź punkty lojalnościowe

Za zakup tego produktu otrzymasz 2299 punktów

Opis

Linia produktu CLASSIC
Typ miodarki diagonalna 4-plastrowa
Typ ramki Uniwersalna
Średnica bębna Ø600
Napęd elektryczny
Zasilanie 12/230V
Sterownik SDD-2DP
Silnik 24V/250W
Grubość blachy bębna 0,6 mm
Pleksa 3 mm
Zawór Nierdzewny 6/4"
Rodzaj zaworu Klapkowy
Górna belka Płaskownik 10mm malowany proszkowo
Nogi Długie malowane proszkowo
Zawiasy Plastikowe 4 szt.
Rozmiar oczka 20×20 mm
Osadzenie kosza w bębnie Łożysko w krzyżaku
Wysokość bębna 610 mm
Obręcz bębna Malowana proszkowo
Pozostałe Miodarka wysyłana na palecie, zapakowana w karton
Gwarancja 5 lat*
* Gwarancja na elementy elektryczne, sterownik, silnik oraz elementy napędu 2 lata

Więcej informacji

Miodarka Diagonalna 4-plastrowa elektryczna Fi 600 mm, Uniwersalna (W2013)

Niezbędnym wyposażeniem pracowni pszczelarskich jest miodarka.
Miodarki wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej z charakterystyczną czerwoną kolorystyką elementów konstrukcyjnych.
Wspólną cechą miodarek o układzie diagonalnym jest to,że po odwirowaniu jednej strony ramki należy zatrzymać miodarkę i odwrócić ramki aby móc je odwirować z drugiej strony. Miodarki te przeznaczone są do mniejszych pasiek stacjonarnych lub wędrownych. Niewielkie gabaryty miodarek diagonalnych sprawiają, że są one najchętniej wybierane przez mniejszych hodowców.

Niezbędnym wyposażeniem pracowni pszczelarskich jest miodarka. Miodarki wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej z charakterystyczną czerwoną kolorystyką elementów konstrukcyjnych. Wspólną cechą miodarek o układzie diagonalnym jest to,że po odwirowaniu jednej strony ramki należy zatrzymać miodarkę i odwrócić ramki aby móc je odwirować z drugiej strony. Miodarki te przeznaczone są do mniejszych pasiek stacjonarnych lub wędrownych. Niewielkie gabaryty miodarek diagonalnych sprawiają, że są one najchętniej wybierane przez mniejszych hodowców. Zobacz film.

 

Przeznaczone są dla pszczelarzy posiadających mniejsze pasieki, miodarka zasilana z 230V i 12V. Pozwala na wirowanie miodu w pracowni jak i w terenie. Cechą charakterystyczną miodarki diagonalnej jest to, że aby odwirować wszystek miód, po odwirowaniu jednej strony plastra, należy odwrócić ramki i powtórzyć wirowanie. Największą zaletą miodarki diagonalnej jest możliwość odwirowaniu gęstego miodu, np. wrzosowego.

 

Zalety:

- zasilanie 12V i 230V

- wzmocniona konstrukcja

- dno bębna miodarki w kształcie stożka, odpowiednio wzmocnione i usztywnione

- kosz miodarki zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania

- blokada wyłączająca miodarkę po otwarciu blokady

- przeźroczysta pokrywa wykonana z meta-pleksu

- napęd elektryczny mocowany z dołu

- produkt polski

 

Miodarka diagonalna 4-plastrowa z serii classic line z napędem elektrycznym to najczęściej wybierany model przez naszych klientów, cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem klientów.

Miodarka jest uniwersalna, co oznacza, że można w niej wirować różne typy ramek np.: 4 wielkopolskie lub 8 sztuk ½ wielkopolskich, 4 ramki Dadanta lub 8 sztuk ½ Dadanta, warszawskie zwykłe i poszerzane, Langstrotha, Apipol, Ostrowskiej.

Wzmocniona konstrukcja oraz wykonanie bębna z nierdzewnej blachy kwasoodpornej, w połączeniu z dobrej jakości podzespołami, takimi jak łożyska i sterownik, gwarantuje długie użytkowanie miodarki.

Dno bębna wyprofilowane w kształcie stożka ułatwia spływanie miodu, a usytuowanie napędu pod bębnem miodarki sprawia, że jest ona bardziej stabilna.

Specjalnie zaprojektowany kosz miodarki umożliwia wirowanie gęstych miodów i zapobiega wyłamywaniu się plastrów podczas wirowania.

Przeźroczysta pokrywa umożliwia bezpieczny wgląd w pracę urządzenia. Zasilanie prądem stałym lub zmiennym umożliwia wykorzystanie miodarki diagonalnej nie tylko w stacjonarnej pracowni pasiecznej, lecz również w pasiekach wędrownych. Nogi pomalowano proszkowo, co zapobiega korozji i zwiększa ich żywotność.


Bęben o średnicy 600 mm wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9. Dno bębna miodarki w kształcie stożka, odpowiednio wzmocnione i usztywnione.

Kosz miodarki wykonany z prętów nierdzewnych, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania. Rozmiar oczka 20 x 20 mm.

Napęd elektryczny mocowany z dołu. Silnik 250W /24V.

Sterownik zasilany prądem stałym 12V lub prądem zmiennym 230V.

Zawór nierdzewny klapkowy Ø 6/4.

Blokada czasowa, zapobiegająca otwarciu miodarki podczas pracy.

Pokrywa przeźroczysta, wykonana z meta-pleksu, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu z wirującym koszem.

Belka i nogi malowane proszkowo co podnosi odporność powłoki.

Do miodarki polecamy również wiadro które znajdzie zastosowanie w każdej pasiece, w naszej szerokiej ofercie znajdą państwo elementy do miodarek, aby zadbać o higienę naszej miodarki niezbędne są środki do dezynfekcji

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Opinie

Oceń 
2019-04-11

Jacek uzar

Miodarka zamówiona w ubiegłym tygodniu. Dzisiaj rozpakowałem i uruchomiłem. Solidna chociaż klapa górna zrobiona z cienkiej pleksy. Chodzi OK bez szumów i wibracji. W maju sprawdzimy przy miodzie. Miodarka spoko ale obsługa klienta już nie. Chciałem aby do zakupu za 2300 dołożyli widelec do odsklepiania plastrów- zapomnij nie ma takiej opcji. Jak ktoś liczy na gratis to tylko w innej firmie. Mimo takiej obsługi polecam.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-04-11

Miodarka

Zakupiłem w ubiegłym tygodniu. Rozpakowałem wczoraj. Wszystko wygląda solidnie i gwarancja 5 lat, mam nadziejė że posłuży kilka lat. Niestety firma robi się skąpa i do zamówienia za 2300, z transportem 2460 nie dołożyła nawet widelca do odsklepiania za kilka złotych. Gdybym wiedział wcześniej to kupiłbym u ANNY

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2019-03-09

Dobra jakość

Dziękuję dziewczyna z sklepy Łysonia w Klaczy za pomoc w wyborze miodarki, oraz innych sprzętów. Sama miodarka wygląda solidnie i mam nadzieję że się sprawdzi w sezonie na mojej raczkującek pasiece. Pozdrawiam obsługa sklepu! Super ! P O LECAM

Oceń 
2019-02-20

polecam

polecam. Dobra jakość adekwatna do ceny, długa gwarancja.

Oceń 
2019-02-08

Najlepszy model w ofercie!

Miodarkę polecili mi znajomi pszczelarze z koła - idealny wybór. Dobra jakość ceny do jakości. Mogę więcej uwagi poświęcić na inne czynności zamiast stać i wirować ręcznie. Firma organizuje czasem promocję, więc warto obserwować stronę na bieżąco.

Oceń 
2019-01-30

dobry produkt

Miodarka jest naprawdę solidnie wykonana, ma dużo wzmocnień, przez co moim zdaniem będę mógł ją użytkować przez długie lata. Mam 2 rodzaje ramek, wiec tym bardziej jest to dla mnie odpowiedni produkt.
Miałem wątpliwosci która miodarkę wybrać, ale po konsultacji telefonicznej z pracownikiem firmy Łyson polecono mi ten model i uważam ze to był dobry wybór.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Miodarka diagonalna 4-plastrowa uniwersalna elektryczna 12V/230V Ø600mm – CLASSIC LINE

Produkty powiązane

PYTANIA