• Nowy
Odkład pszczeli (na 4 ramkach WL - 2 ramki pokryte czerwiem, 2 ramki z pokarmem) w skrzynce tekturowej

Odkład pszczeli (na 4 ramkach WL - 2 ramki pokryte czerwiem, 2 ramki z pokarmem) w skrzynce tekturowej

Zamówienia będą realizowane najwcześniej od 01.05.2021 według kolejności zamówień. Konsultant będzie się kontaktował przed odbiorem.

Odbiór TYLKO osobisty w Kleczy Dolnej.

ODKŁAD_2
330,00 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 330Punkty lojalnościowe

 

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, w sklepach stacjonarnych oraz telefonicznie i mailowo u konsultantów BOK.

Nie ma możliwości wysyłki odkładów. Odbiór TYLKO osobisty. 

Rasa Krainka Victoria charakteryzuje się intensywnym rozwojem wiosennym oraz stosunkowo szybką zdolnością, w odpowiednich warunkach pożytkowych poprzez wysoką plenność matek, do utrzymywania dużej siły do końca sezonu. Reaguje znakomicie na zabiegi przeciwrójkowe. Linia wyjątkowo łagodna - pozwala na dokonywanie przeglądów bez dymu i osłony. 

Na podstawie wielu lat doświadczeń zbudowaliśmy wewnętrzny system kontroli jakości, który służy zadowoleniu pszczelarza (nabywcy matki).

Jako pierwsi zastosowaliśmy specjalnie przystosowane kartony do wysyłki matek, co zapewnia im bezpieczny transport drogą pocztową. 

Pragniemy także nadmienić iż nasza pasieka hodowlana znajduje się pod stałym nadzorem krajowego Centrum Hodowli Zwierząt.

 

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.