Kalendarz pszczelarza z pasją na 2022 r. Pszczelarskie fakty i mity (pod redakcją Teresy Kobiałki

Kalendarz pszczelarza z pasją na 2022 r. Pszczelarskie fakty i mity (pod redakcją Teresy Kobiałki

NOWY ROK – NOWE WYZWANIA

Każdy sezon pszczelarski, to kolejne wyzwania dla pszczelarza i jego pasieki. Zmieniające się wciąż warunki atmosferyczne, nowe technologie oraz coraz większe zapotrzebowanie na produkty pszczele sprawiają, że każdy rok różni się od poprzedniego pod wieloma względami. Próbując nadążyć za wciąż zmieniającym się światem, pszczelarze na nowo szukają innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najwyższy komfort życia. Każdy, kto pod swoją opieką ma choćby jedną rodzinę pszczelą, wie jak ważna dla równowagi pasieki jest prawidłowa organizacja pracy, dostosowana do warunków panujących na zewnątrz. Aby ułatwić codzienne obowiązki na pasieczysku, powstał „Kalendarz pszczelarza z pasją” będący idealną pozycją w biblioteczce każdego pszczelarza.

K250
35,00 zł
Brutto
33,33 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

FAKTY, MITY I PSZCZELARZE

„Kalendarz pszczelarza z pasją” to doskonała lektura, nie tylko dla amatorów pszczelarstwa, ale także pszczelarzy zawodowych pracujących z pszczołami od lat. Podzielony na sekcję według pór roku i miesięcy, pozwoli na zaplanowanie całego roku w pasiece, a także odpowie na najczęściej pojawiające się zapytania pszczelarskie. Kalendarz to zestaw artykułów, przyporządkowanych do danego okresu w roku. Wśród autorów znajdziemy m.in. prof. Jerzego Demetraki-Paleologa, prof. dr hab. Marka Niedoszytko, dr hab. Małgorzatę Bieńkowską, dr Annę Gajdę czy Sławomira Trzybińskiego. Zbiór faktów i mitów pod redakcją Teresy Kobiałki to odpowiedź na pytania, które nieraz mimo swojej prostoty potrafią zaskoczyć nawet najbardziej oczytanego pszczelarza. Kalendarz to przede wszystkim treści praktyczne, znajdujące swoje odzwierciedlenie w gospodarce pasiecznej, a tym samym przekładające się na lepsze wyniki produkcyjne. Jednak nie tylko bogate treści, ale także barwna szata graficzna oraz wysokiej jakości zdjęcia nadają kalendarzowi przyjemny dla oka charakter. Wśród szerokiej tematyki zagadnień pszczelarskich i fotografii, znajdzie się także miejsce na osobiste notatki, adnotacje czy własne obserwacje. Seria kalendarzy pszczelarskich została nagrodzona złotym medalem na Apimondii 2017 w Turcji.

 

PASJA DO PSZCZELARSTWA

Pasja i chęć rozwoju to od lat gwarancja doskonale funkcjonującej pasieki. Podążając za postępem technologicznym i nowymi standardami jakości, pszczelarstwo XXI w. to przede nacisk na edukację i wiedzę, a także innowacyjne rozwiązania  mające swój wydźwięk w produkcji sprzętu pszczelarskiego. Firma LYSON, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, od zawsze stawia na nowoczesne rozwiązania, wspierając działania mające na celu rozwój światowego pszczelarstwa.
Pracując na co dzień z pszczołami wiemy, że każdy detal ma znaczenie – od podkarmiaczki niezbędnej w okresie obniżonej dostępności pożytku – po wybór odpowiedniej miodarki. Odwiedzając jeden z naszych 9 sklepów firmowych LYSON, znajdziecie Państwo szeroki wybór asortymentu pszczelarskiego, a doświadczona obsługa zawsze z chęcią pomoże dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie, przypominając o trwających obecnie promocjach.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.