• Wyprzedaż!
Siatka odgradzająca pyłek szeroka – 403x148mm

Siatka odgradzająca pyłek szeroka – 403x148mm

Siatka odgradzająca pyłek szeroka (403x148) / Bee veil - wide (403x148)

Kolor produktu zależy od partii materiału.

3029
3,79 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 4Punkty lojalnościowe

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Siatka odgradzająca pyłek. Kolor siatki zależy od partii.

Wymiary: 403x148 mm.

Do krat płytek polecamy również korpusy, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć poławiacze pyłku które z pewnością przydadzą się w każdej pasiece pierścienie dystansowe do wszystkich typów uli styropianowych.

W skład poławiacza do pyłku kwiatowego wchodzą następujące elementy: płytka strącająca pyłek z obnóży pszczół – zwana płytką poławiająca pyłek, szuflada na pyłek oraz siatka odgradzająca pyłek. Pszczoły po transporcie pyłku kwiatowego próbują wejść do wnętrza ula. Muszą się przecisnąć przez płytkę strącającą obnóża pyłku. Obnóża trafiają do szuflady. W celu wyeliminowania pszczołom możliwości zabrania obnóży z szuflady, używa się specjalnych płytek odgradzających. Ich zasada działania jest bardzo prosta. Obnóże pyłku po strąceniu wpada przez szczeliny płytki odgradzającej do szuflady, a pszczoły nie mają możliwości przejścia.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.