Krata do pozyskiwania propolisu Dadant, Langstroth gruba – plastikowa 420x490mm

Krata do pozyskiwania propolisu Dadant, Langstroth gruba – plastikowa 420x490mm

Grubość kraty 2 mm

Wymiary: 420 x 490 mm.

Kolor produktu zależy od partii materiału.

Tolerancja rozmiaru +/- 3mm

30210
9,50 zł
Brutto
7,72 zł netto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 10Punkty lojalnościowe

 

Dzięki zastosowaniu specjalnych krat można pozyskać propolis, który bardzo często jest nazywany kitem pszczelim. Nad górne krawędzie ramek należy położyć kratę, która posiada specjalne otwory, w stronę ramek powinny być skierowane wyżłobione otwory. Zmusi to pszczoły do kitowania, czyli uszczelnienia otworów. Następnie po zakitowaniu, należy wyjąć kratę i umieścić ją w zamrażarce. Po zamrożeniu, wyruszyć propolis. Pozyskany w taki sposób kit pszczeli jest bardzo czysty. Wymiary kraty: 420 mm x 490 mm

Krata do pozyskiwania propolisu Dadant Langstroth, gruba, wykonana z plastiku.

W celu zwiększenia produkcji propolisu używamy specjalnych krat, umieszczanych na korpusie pod daszkiem, wyżłobioną częścią do dołu. Po zapełnieniu kraty propolisem wkładamy ją do zamrażarki, po czym wykruszamy propolis. W zależności od pory roku i bazy pożytkowej możemy pozyskać do 50 g propolisu na tydzień.

Grubość kraty: 2 mm
Kolor zależny od partii materiału.

Wymiary: 420 x 490 mm.

Do krat płytek polecamy również korpusy, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć poławiacze pyłku które z pewnością przydadzą się w każdej pasiece pierścienie dystansowe do wszystkich typów uli styropianowych.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.