Krata do pozyskiwania propolisu Dadant, Langstroth gruba – plastikowa 420x490mm

Krata do pozyskiwania propolisu Dadant, Langstroth gruba – plastikowa 420x490mm

Grubość kraty 2 mm

Wymiary: 420 x 490 mm.

Kolor produktu zależy od partii materiału.

Tolerancja rozmiaru +/- 3mm

30210
9,90 zł
Brutto
8,05 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Dzięki zastosowaniu specjalnych krat można pozyskać propolis, który bardzo często jest nazywany kitem pszczelim. Nad górne krawędzie ramek należy położyć kratę, która posiada specjalne otwory, w stronę ramek powinny być skierowane wyżłobione otwory. Zmusi to pszczoły do kitowania, czyli uszczelnienia otworów. Następnie po zakitowaniu, należy wyjąć kratę i umieścić ją w zamrażarce. Po zamrożeniu, wyruszyć propolis. Pozyskany w taki sposób kit pszczeli jest bardzo czysty. Wymiary kraty: 420 mm x 490 mm

Krata do pozyskiwania propolisu Dadant Langstroth, gruba, wykonana z plastiku.

W celu zwiększenia produkcji propolisu używamy specjalnych krat, umieszczanych na korpusie pod daszkiem, wyżłobioną częścią do dołu. Po zapełnieniu kraty propolisem wkładamy ją do zamrażarki, po czym wykruszamy propolis. W zależności od pory roku i bazy pożytkowej możemy pozyskać do 50 g propolisu na tydzień.

Grubość kraty: 2 mm
Kolor zależny od partii materiału.

Wymiary: 420 x 490 mm.

Do krat płytek polecamy również korpusy, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć poławiacze pyłku które z pewnością przydadzą się w każdej pasiece pierścienie dystansowe do wszystkich typów uli styropianowych.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.