Krata gruba do pozyskiwania propolisu, Langstroth Amerykański - 420x508mm

Krata gruba do pozyskiwania propolisu, Langstroth Amerykański - 420x508mm

Gruba krata do pozyskiwania propolisu do uli typu Langstroth Amerykański.

Kratę umieszczamy na korpusie pod daszkiem, wyżłobioną częścią do góry. Po zapropolisowaniu kraty wkładamy ją do zamrażarki, a następnie wykruszamy propolis.

Kolor produktu zależy od partii materiału.

Tolerancja rozmiaru +/- 3mm

30210LN
9,90 zł
Brutto
8,05 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Propolis może być pozyskiwany za pomocą specjalnych krat. Kratę kładzie się wyżłobioną stroną w kierunku ramek. Zmusza to pszczoły do zatykania otworów, czyli kitowania. Po zapełnieniu kraty, propolisem, wyjmuję się ją i wkłada do zamrażarki. Następnie po przemrożeniu jest wykruszany kit pszczeli. Należy wspomnieć, iż pozyskany propolis w taki sposób jest bardzo czysty. Wymiary kraty

Gruba krata do pozyskiwania propolisu do uli typu Langstroth Amerykański.

Wymiary kraty: 420x508 mm.

W celu zwiększenia produkcji propolisu używamy specjalnych krat, umieszczanych na korpusie pod daszkiem, wyżłobioną częścią do dołu. Po zapełnieniu kraty propolisem wkładamy ją do zamrażarki, po czym wykruszamy propolis. W zależności od pory roku i bazy pożytkowej możemy pozyskać do 50 g propolisu na tydzień.

Grubość kraty: 2 mm
Kolor zależny od partii materiału.

Do krat płytek polecamy również korpusy, w naszej szerokiej ofercie można znaleźć poławiacze pyłku które z pewnością przydadzą się w każdej pasiece pierścienie dystansowe do wszystkich typów uli styropianowych.

Gwarancja
2 lata
No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.