HILIPS TUV PL-L 95W - Żarówka zamienna do lampy UV W4600

HILIPS TUV PL-L 95W - Żarówka zamienna do lampy UV W4600

Najnowocześniejsze rozwiązania branżowe są priorytetem firmy LYSON. Wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość produktów staramy się zapewnić Państwu optymalne rozwiązania techniczne. W przypadku żarówki zamiennej do lamp UV W4600 mają Państwo do dyspozycji materiał zamienny do w pełni profesjonalnej lampy bakteriobójczej o mocy 95W. Sama lampa przeznaczona jest do dezynfekcji powietrza, zapewniając ochronę przeciw wirusom, grzybom, bakteriom oraz drobnoustrojom.

PHILIPS TUV PL-L 95W
109,90 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Nowoczesne rozwiązania nie tylko dla pszczelarzy

Najnowocześniejsze rozwiązania branżowe są priorytetem firmy LYSON. Wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość produktów staramy się zapewnić Państwu optymalne rozwiązania techniczne. W przypadku żarówki zamiennej do lamp UV W4600 mają Państwo do dyspozycji materiał zamienny do w pełni profesjonalnej lampy bakteriobójczej o mocy 95W. Sama lampa przeznaczona jest do dezynfekcji powietrza, zapewniając ochronę przeciw wirusom, grzybom, bakteriom oraz drobnoustrojom.

 

Zwiększenie bezpieczeństwa również w pasiece

Dzięki konstrukcji lampy promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz. Lampa wraz zastosowaną powyższą żarówką emitują promieniowanie UV-C o najskuteczniejszej długości fali 253,7 nm. Powyższy produkt wprowadzony został do naszej oferty w związku pandemią COVID19. Badania dowiodły, że promieniowanie UV-C jest wysoce skuteczne w walce z wirusami SARS i MERS. Stosowanie wysoce skutecznych lamp jest ważnym elementem wspomagającym walkę z epidemią. Sama lampa zaprojektowana i wykonana została w Polsce.

 

Profesjonalne produkty Firmy LYSON

Przeznaczeniem lampy są gabinety lekarskie, stomatologiczne, salony fryzjerskie oraz wszystkie te miejsca gdzie wymagana jest ochrona antybakteryjna i przeciwwirusowa osób przebywających w w/w pomieszczeniach. Prezentowana żarówka jest odrębnym produktem w stosunku do samej lampy UV. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów wspomagających zwiększanie bezpieczeństwa w walce z pandemią COVID19.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.