PHILIPS TUV PL-L 95W - Żarówka zamienna do lampy UV W4600

PHILIPS TUV PL-L 95W - Żarówka zamienna do lampy UV W4600

Najnowocześniejsze rozwiązania branżowe są priorytetem firmy LYSON. Wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość produktów staramy się zapewnić Państwu optymalne rozwiązania techniczne. W przypadku żarówki zamiennej do lamp UV W4600 mają Państwo do dyspozycji materiał zamienny do w pełni profesjonalnej lampy bakteriobójczej o mocy 95W. Sama lampa przeznaczona jest do dezynfekcji powietrza, zapewniając ochronę przeciw wirusom, grzybom, bakteriom oraz drobnoustrojom.

PHILIPS TUV PL-L 95W
109,90 zł
Brutto
89,35 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Nowoczesne rozwiązania nie tylko dla pszczelarzy

Najnowocześniejsze rozwiązania branżowe są priorytetem firmy LYSON. Wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość produktów staramy się zapewnić Państwu optymalne rozwiązania techniczne. W przypadku żarówki zamiennej do lamp UV W4600 mają Państwo do dyspozycji materiał zamienny do w pełni profesjonalnej lampy bakteriobójczej o mocy 95W. Sama lampa przeznaczona jest do dezynfekcji powietrza, zapewniając ochronę przeciw wirusom, grzybom, bakteriom oraz drobnoustrojom.

 

Zwiększenie bezpieczeństwa również w pasiece

Dzięki konstrukcji lampy promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz. Lampa wraz zastosowaną powyższą żarówką emitują promieniowanie UV-C o najskuteczniejszej długości fali 253,7 nm. Powyższy produkt wprowadzony został do naszej oferty w związku pandemią COVID19. Badania dowiodły, że promieniowanie UV-C jest wysoce skuteczne w walce z wirusami SARS i MERS. Stosowanie wysoce skutecznych lamp jest ważnym elementem wspomagającym walkę z epidemią. Sama lampa zaprojektowana i wykonana została w Polsce.

 

Profesjonalne produkty Firmy LYSON

Przeznaczeniem lampy są gabinety lekarskie, stomatologiczne, salony fryzjerskie oraz wszystkie te miejsca gdzie wymagana jest ochrona antybakteryjna i przeciwwirusowa osób przebywających w w/w pomieszczeniach. Prezentowana żarówka jest odrębnym produktem w stosunku do samej lampy UV. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele produktów wspomagających zwiększanie bezpieczeństwa w walce z pandemią COVID19.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.