• Oferta dotacyjna
Daszek Wielkopolski 10-ramkowy, Ostrowskiej z wentylacją niski, poliuretanowy

Daszek Wielkopolski 10-ramkowy, Ostrowskiej z wentylacją niski, poliuretanowy

Dostępne od ręki

P10310
67,00 zł
Brutto
54,47 zł netto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 67Punkty lojalnościowe

 

Stanowią jednocześnie górną izolację cieplną. Są dwa rodzaje daszków: wysokie i niskie. Daszek wysoki posiada kilkucentymetrowe krawędzie, dzięki czemu przestrzeń nad powałką jest większa. Może to mieć znaczenie, gdy w najwyższej pustej kondygnacji chcemy umieścić podkarmiaczkę lub prowadzić karmienie ze słoików. W bocznych krawędziach daszków znajdują się cztery otwory wentylacyjne tej samej wielkości co w korpusach.

Do elementów uli poliuretanowych polecamy również ramki i akcesoria które znajdą zastosowanie w każdej pasiece, zawsze użyteczne dłuta, ułatwiające pobór miodu podkurzacze.

Dla zabezpieczenia ula najbardziej funkcjonalnym, proponowanym rozwiązaniem będzie spięcie ula za pomocą przystosowanego do tego specjalnego pasa. Skutkuje to równomiernym dociśnięciem powierzchni daszka. Sam daszek nie ulega odkształceniu/wgięciu pod wpływem ciężaru materiału dociskającego np. kostki brukowej na nim zlokalizowanej. Dodatkową zaletą powyższego rozwiązania jest fakt, iż w przypadku użycia pasów, zapobiegamy osadzaniu się wody; tym samym nie powoduje ona degradacji i penetracji farby, tak jak w przypadku zastosowania kostki brukowej. Pas posiada długość 3,5 m. 

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.