Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie


Etykieciarka

W4086

Nowy produkt

Jedną z nowości w ofercie Firmy Łysoń jest Etykieciarka. Urządzenie z pewnością przyda się w średnich i większych pasiekach.

Więcej szczegółów

26 900,00 zł brutto

Jeśli interesuje Cię ten produkt - podaj i wyślij nam swój numer telefonu, adres e-mail. Oddzwonimy lub napiszemy maila do Ciebie.

Opis

Linia produktu PREMIUM
Zasilanie 230V
Wymiary 750x900x950 mm
Gwarancja 2 lata

Więcej informacji

Jedną z nowości w ofercie Firmy Łysoń jest Etykieciarka. Urządzenie z pewnością przyda się w średnich i większych pasiekach. Dzięki niemu zaoszczędzimy bardzo dużo czasu.

Dedykowany moduł do linii do rozlewania miodu W204004. Automatyczna etykieciarka przeznaczona jest do automatycznego naklejania etykiet samoprzylepnych na słoiki znacznie ułatwiając pracę przy oklejaniu napełnionych słoików. Urządzenie zostało przystosowane do pracy ze słoikami o pojemności od 250g do 1250g. Etykieciarka wyposażona jest w nowoczesne sterowanie mikroprocesorowe, czujnik fotoelektryczny sprawdzający położenie słoików oraz czujnik widełkowy-optyczny odpowiadający za umiejscowienie etykiety. Wydajność naklejania etykiet na słoiki uzależniona jest od szybkości pracy dozownika.

Głównymi cechami etykieciarki są:


»» transporter słoików o regulowanej prędkości
»» prowadnice boczne słoików z regulowanym rozstawem
»» podajnik etykiet napędzany silnikiem krokowym
»» pneumatyczny separator słoików
»» etykietowanie słoików o pojemności od 250g do 1250g


Dane techniczne:


»» obsługiwane etykiety: samoprzylepne
»» maksymalna wysokość etykiety: 120mm
»» zewnętrzna średnica roli z etykietami: 240mm
»» wewnętrzna średnica tulejki z etykietami: 40-76 mm
»» ciśnienie robocze pneumatyki: 2-4 bara
»» prowadnice etykiet: nierdzewne, aluminiowo-poliuretanowe łożyskowane
»» zasilanie: 230V/50Hz

Do urządzeń dozujących polecamy sita ułatwiające filtrowanie miodu. zbiorniki wykonane z najlepszej jakości materiałów, proponujemy także wiadra zawsze znajdujące zastosowanie w pasiece

Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Opinie

Napisz opinię

Etykieciarka

Etykieciarka

Jedną z nowości w ofercie Firmy Łysoń jest Etykieciarka. Urządzenie z pewnością przyda się w średnich i większych pasiekach.

PYTANIA