Sterowanie MINIMA POWER MDD
Sterowanie MINIMA POWER MDD
Sterowanie MINIMA POWER MDD
Sterowanie MINIMA POWER MDD

Sterowanie MINIMA POWER MDD

Bazując na doświadczeniu branżowym, które zdobyliśmy na przestrzeni prawie trzydziestu lat – systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o najnowocześniejsze rozwiazania techniczne. Innowacja i technologiczny progres charakteryzują wszystkie nasze propozycje ofertowe.

41240084
570,00 zł
Brutto
463,41 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Nowoczesne rozwiązania pasieczne

Bazując na doświadczeniu branżowym, które zdobyliśmy na przestrzeni prawie trzydziestu lat – systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o najnowocześniejsze rozwiazania techniczne. Innowacja i technologiczny progres charakteryzują wszystkie nasze propozycje ofertowe. Dlatego są one tak popularne wśród naszych klientów z calego świata. Z doświadczenia wiemy, że nawet najdrobniejsze usprawnienia mogą przynieść wymierne korzyści usprawniajace prace w Waszej pasiece. Proponowane sterowanie jest rozszerzoną wersją sterowania stosowanego w miodarkach MINIMA i BASIC. Sterownik MINIMA POWER MDD jest bardziej wydajny, uzyskując znacznie więcej obrotów od standardowego sterowania MINIMA. Stosuj najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne – wybierz markę LYSON.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.