Pasja, profesjonalizm i wytrwałość czyli drużyna LYSON

Firma LYSON to prawie trzydzieści lat nieprzerwanego działania i aktywności na rzecz systematycznego budowania profesjonalnego doświadczenia branżowego – tak w przypadku najwyższej jakości produktów, specjalistycznej wiedzy oraz współpracy międzyludzkiej. Zapytacie jakie wartości cechują zespół naszej Firmy? Jest klika kluczowych elementów składających się na kulturę wewnętrzną naszego przedsiębiorstwa. Są nimi: odpowiedzialność, zaangażowanie, bliskie relacje, uczciwość i innowacyjność. Od zawsze stawialiśmy na silne wsparcie naszych klientów oraz szczerą i asertywną komunikację. Rozwijanie umiejętności i kwalifikacji, w toku bieżącej pracy stało się jednym z ważniejszych działań. Przyczyniło się realnie do rozwoju całkiem nowych i innowacyjnych, w skali światowej, projektów. Wielokrotnie potwierdziliśmy, że w pszczelarstwie wyznaczamy nowe kierunki oraz stawiamy wysoko poprzeczkę, w przypadku stosowania nowoczesnych technologii pasiecznych i nowatorskich rozwiązań sprzętowych. Nie zapomnijmy oczywiście o skutecznej elastyczności w działaniu. Podstawą dla powyższych pozycji była niezmiennie szczera rozmowa i przejrzysta informacja towarzysząca działaniu na korzyść naszych partnerów i kontrahentów. Wszystko to umożliwia nam poznawanie siebie i naszych klientów – skłania do poszukiwania wspólnych cech i zainteresowań. Pozwala na systematyczne ugruntowanie wewnątrzfirmowej, pozytywnej energii. To właśnie nasz zgrany i wrażliwy na potrzeby innych zespół, buduje od lat markę LYSON.

Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu doskonale wiemy, że połączenie pasji i systematyczności może przynieść niesamowite wyniki. Dlatego realnie wspieramy energetyczne inicjatywy oraz przedsięwzięcia, których podstawą jest pasja, determinacja i silna koncentracja na zdobyciu wyznaczonego sobie celu. Inicjatywy te doskonale obrazują naszą dotychczasową drogę do sukcesu rynkowego. Wiemy po prostu, jak wielki wkład i wysiłek został poświęcony na zdobycie określonych zamierzeń. Dlatego z dumą przedstawiamy Państwu Krzysztofa Gzowskiego i Jego pasję – kolarstwo szosowe. Krzysztof pracuje w Firmie LYSON od roku 2017. Już na samym początku dał poznać się jako osoba silnie zaangażowana w działania i życie przedsiębiorstwa. Już od dziecka brał udział w wielu biegach i zawodach. Praktycznie od roku 2000 rozwijał swoje sportowe zamiłowania, systematycznie zwiększając wydolność własnego organizmu. Pozwoliło mu to w roku 2008 na skuteczne rozpoczęcie przygody z rowerem MTB. Przez kolejne cztery lata budował formę i poświęcał możliwe wolne chwile na wytężone treningi. Lata 2012 – 2015 okazały się przełomowe – Pasja Krzysztofa została wystawiona na ciężką próbę. Powikłania zdrowotne oraz dość poważny wypadek spowodowały bolesną przerwę w treningach. Powstało pytanie czy będzie mógł On wznowić i kontynuować sportową przygodę, w tak intensywnej, jak dotąd, formie. Determinacja i hart ducha spowodowały, że Krzysztof systematycznie wracał do aktywności sportowej traktując podejmowane działania na wpół hobbistycznie. Stabilizacja życia rodzinnego, powrót wraz z żoną z zagranicy, gdzie wspólnie pracowali oraz rozpoczęcie pracy w nowej Firmie (LYSON), splotły się w jedno, umożliwiając powolny powrót do wysokiego poziomu sprawności fizycznej.

Krzysztof jak sam przyznał, traktował aktywność sportową jako hobby, do roku 2019 – kiedy to zainteresował się kolarstwem szosowym. Ta forma zaciekawiła Go pod względem wyczynowym oraz otworzyła możliwości profesjonalnego działania sportowego. Starty w poszczególnych rajdach ogólnopolskich pozwalają na udział w klasyfikacji generalnej pucharu Polski. Dzięki swemu doświadczeniu wiedział, że bez problemu może sprostać wysokiej poprzeczce ustanowionej przez czołowych polskich zawodników. Kolejne wyścigi, w których bierze udział sygnowane są marką LYSON. Firma wspiera jego działania praktycznie od stycznia 2020. Zważywszy na fakt, kosztowności tej dyscypliny sportowej starty w rajdach, bez naszego wsparcia, nie byłby możliwe w tak optymalnej jak obecnie formie. Firma zapewniła zawodnikowi profesjonalny strój kolarski oraz opłacenie startów w poszczególnych etapach klasyfikacji generalnej pucharu Polski. Również zaplecze w postaci noclegów oraz serwisu sprzętu zapewniane jest przez Firmę LYSON. Postawiliśmy na aktywną promocję naszej marki jednocześnie doceniając pasję i determinacje osoby mocno związanej z naszą firmą. Podczas rajdów Krzysztof ma do dyspozycji prozdrowotne i energetyczne batony zbożowe Miodowe Kłosy. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób dbających o zdrowe odżywianie, ale również dla sportowców i wszystkich aktywnie uprawiających, niemal każdy rodzaj sportu. Seria prozdrowotna Miodowe Kłosy charakteryzuje się użyciem w ich produkcji tylko naturalnych składników. Batony wytwarzane są na bazie miodu oraz nasion zbóż oraz owoców. W przypadku zawodników kolarskich potwierdzają Oni, że batony doskonale działają na żołądek nie powodując kłopotów zdrowotnych podczas długich tras. Są lekkie, niewielkie a z drugiej strony bardzo pożywne. Zawierają dość pokaźną ilość składników odżywczych i minerałów potrzebnych do sprawnego funkcjonowania organizmu. Do tej pory w roku 2020 Krzysztof wziął udział w głównych rajdach składających się na Puchar Polski, a są nimi: Pierścień Tysiąca Jezior 610 km, Małopolska 500-ka i Piękny Wschód 500 km. Po ukończeniu powyższych rajdów Krzysztof uzyskuje w Klasyfikacji Generalnej Pucharu Polski miejsce 11. Natomiast w trybie Solo lokatę nr 6. W najbliższym czasie odbędą się również: Bałtyk-Bieszczady Tour 1008 km, i Piękny Zachód 501 km. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejne kilometry na trasach rajdów.

Dokonania Krzysztofa można śledzić na bieżąco dzięki specjalnym aplikacjom kolarskim instalowanym w smartfonie. Można je również obsługiwać z pozycji komputera czy tabletu. Kolarskim celem dalekosiężnym Krzysztofa jest wzięcie udziału w rajdzie Paryż – Breszt – Paryż w roku 2023, podczas którego ponad 7000 zawodników walczy o najwyższe podium. Przyznać musimy, że najważniejsze podium zostało już jednak tak naprawdę zdobyte – jest nim niegasnąca pasja i wytrwałość w dążeniu do celu. Kolejne sukcesy tylko czekają na ich finalną realizację. Praca nad wytrzymałością i wydolnością organizmu prowadzona jest systematycznie i miarowo – również w ramach bieżących rajdów. Drodzy Państwo, z Krzysztofem widzimy się na trasie! Dziękujemy!