Ogólnopolskie dni pszczelarza w Bielsku Białej

Relacja z ogólnopolskich dni pszczelarza.

 

W dniach od 20-22 września tereny „Hali pod Dębowcem” w  Bielsku Białej stały się stolicą pszczelarskiego świata. Miały tu miejsce XXXVII Ogólnopolskie Dni Pszczelarza organizowane przez Polski Związek Pszczelarski wraz z Beskidzkim Zwiazkiem Pszczelarzy „Bartnik”
W ramach obchodów na terenach tych odbywał się kiermasz produktów pszczelarskich oraz prezentacje firm pszczelarskich z Polski i z zagranicy. Można tam było zobaczyć cuda techniki pszczelarskiej, nowoczesny sprzęt pszczelarski, oraz wysłuchać prelekcji na temat pszczół które prowadzone były przez autorytety w dziedzinie pszczelarstwa-  m.in. prof. Tomasz Kędziora, dr Arkadiusz Kapliński, dr Benedikt Polaczek z Uniwersytetu Berlińskiego.

Ogólnopolskie Dni Pszczelarza to dla nas niezwykła okazja do zaprezentowania  klientom naszej oferty handlowej oraz nowosci.  W tym roku razem z Gospodarstewm Pasiecznym Tomasz Łysoń przygotowalismy dla naszych klientów mnóstwo promocji i rabatów. Swoją premierę miały także nasze gadzety z Interaktywnego Centrum Apilandia, które sprzedawane były z naszego zabytkowego Citroena HY i rozeszły się jak świeże bułeczki.
Na naszym stoisku oprócz sprzetu pszczelarskeigo i tak zwanej „drobnicy” można było nabyć kolejny nakład Kroniki Pszczelarskiej nasiakniętej po brzegi ciekawostkami z życia firmy oraz przydatnymi poradami. Weekend był dla nas niezwykle owocny i pracowity, przywozimy stamtąd nowe pomysły
 i zabieramy się do pracy.