Archwium

W tym miejscu znajduje się archwium wydarzeń związanych z firmą i jej działalnością. Wszelkie interesujące fakty odnośnie sprawozdań z naszych wyjazdów, akcji są zamieszczane poniżej.

Ogólnopolskie dni pszczelarza w Bielsku Białej

W dniach od 20-22 września tereny „Hali pod Dębowcem” w Bielsku Białej stały się stolicą pszczelarskiego świata. Miały tu miejsce XXXVII Ogólnopolskie Dni Pszczelarza organizowane przez Polski Związek Pszczelarski wraz z Beskidzkim Zwiazkiem Pszczelarzy „Bartnik” W ramach obchodów na terenach tych odbywał się kiermasz produktów pszczelarskich oraz prezentacje firm pszczelarskich z Polski i z zagranicy. Można tam było zobaczyć cuda techniki pszczelarskiej, nowoczesny sprzęt pszczelarski, oraz wysłuchać prelekcji na temat pszczół które prowadzone były przez autorytety w dziedzinie pszczelarstwa- m.in. prof. Tomasz Kędziora, dr Arkadiusz Kapliński, dr Benedikt Polaczek z Uniwersytetu Berlińskiego.

Zostaliśmy wyróżnieni

Otrzymaliśmy Małopolską Nagrodę Gospodarczą
Gala wręczenia nagród odbyła się 10 października 2019 r., w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Karczowiska

W weekend 3-4.08.2019 w podelbląskich Karczowiskach po raz siedemnasty odbyły się Targi Pszczelarskie i Tradycyjnej Żywności. Impreza tradycyjnie zgromadziła tysiące gości i sympatyków pszczelarstwa z terenu województw: warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. W sobotę odbyły się uroczystości związane z uhonorowaniem rocznej pracy pszczelarzy.

Lista archwialnych wydarzeń: