Archwium

W tym miejscu znajduje się archwium wydarzeń związanych z firmą i jej działalnością. Wszelkie interesujące fakty odnośnie sprawozdań z naszych wyjazdów, akcji są zamieszczane poniżej.

Apilandia najlepsza atrakcja

Miło nam poinformować, że APILANDIA czyli Interaktywne Centrum Pszczelarstwa znalazło się w TOP 10 Najlepszych Atrakcji Rodzinnych, zajmując 5 miejsce! W tym roku APILANDIA otrzymała ponad 1000 głosów! To olbrzymi sukces: Fanów, Przyjaciół ale też całego świata pszczelarskiego. To jedyna taka atrakcja w zestawieniu. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego sukcesu i  gratulujemy! Pełny ranking znajdziecie na portalu span>"Dziecko w Podróży"

Dziękujemy za głosy oddane na apilandie

Tytuł Gazeli biznesu

Po raz drugi gazeta Rzeczpospolita oceniła firmy pod względem kluczowych dla Polaków czynników, które decydują o atrakcyjności zatrudnienia. Dobre wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia to dla Polaków główne wyznaczniki atrakcyjności pracodawców – potwierdza to tegoroczna, 9. już, edycja międzynarodowego badania przeprowadzonego przez firmę doradztwa personalnego Randstad. Wśród sześciu najważniejszych dla polskich pracowników aspektów zatrudnienia znalazła się też stabilność finansowa firmy.

OTWARCIE SKLEPU FIRMOWEGO W RADOMIU

W sobotę, 25 stycznia 2020 o 9:00 na mapie Radomia swoją działalność rozpoczyna nowy sklep z artykułami pszczelarskimi. To jeden z 5 sklepów firmowych największego w Polsce producenta z branży pszczelarskiej – firmy LYSON. W sklepie będzie można znaleźć pełną ofertę marki Łysoń. Dla pszczelarzy i osób chcących założyć swoją własną pasiekę czeka bogaty wybór artykułów pszczelarskich, m.in. ule, odzież, sprzęt pszczelarski, narzędzia oraz wykwalifikowani pracownicy, którzy pomogą i doradzą. Ponadto podczas otwarcia odbędzie się prezentacja nowych produktów i dodatkowe promocje! – Stawiamy na przystępne ceny i jakość. Jesteśmy jej pewni, dlatego już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego sklepu - zachęca firma LYSON.

Lista archwialnych wydarzeń: