Archwium

W tym miejscu znajduje się archwium wydarzeń związanych z firmą i jej działalnością. Wszelkie interesujące fakty odnośnie sprawozdań z naszych wyjazdów, akcji są zamieszczane poniżej.

Orły wprost

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że nasza firma otrzymała nagrodę „Orła Wprost”. To dla nas ogromne wyróżnienie, które będzie motywacją do kolejnych działań na rzecz rozwoju naszej firmy oraz polskiego i światowego pszczelarstwa.

Wizyta Anity Long

Między 9, a 11 lipca 2019 r. mieliśmy okazję gościć Panią Anitę Long oraz Laurę McDowell z Tasmaniani Junior Beekeepers, To była ekscytująca wizyta. To organizacja prężnie działająca w Tasmanii i Australii, która promuje pszczelarstwo wśród dzieci i młodzieży. nita wraz z Laurą uczestniczyły w tegorocznym IMYB 2019 (na Słowacji) i postanowiły przy tej okazji odwiedzić firmę Łysoń. Mieliśmy okazję pokazać naszą firmę, Apilandię, produkty firmy Łysoń. Wspólnie byliśmy też na pasiece, żeby zaprezentować naszym Gościom jak wygląda pszczelarstwo w Polsce. Pani Anita przekazała nam miód manuka oraz fantastyczny miód z drzewa sandałowego (prawdziwy skarb Tasmanii).

Wizyta Pani Andżeliki Borys

30 czerwca w Apilandii mieliśmy zaszczyt gościć Panią Andżelikę Borys przewodniczącą Związku Polaków na Białorusi. Pani Andżelika pojawiła się w Krakowie z grupą polonijnych dzieci, aby mogły spędzić w Polsce wakacje. Jednocześnie chciała zobaczyć inne atrakcje Małopolski, aby rozszerzyć program kolonijny dla kolejnych grup polskiej młodzieży z Białorusi.