Każdego dnia w Przedsiębiorstwie Pszczelarskim Łysoń staramy się pracować z pożytkiem dla Ciebie i Twoich pszczół. Zatrudniamy najlepszych fachowców i wciąż się rozwijamy, aby wytworzone przez nas produkty ułatwiały pracę w Twojej pasiece. Sprawdź, czym się zajmujemy i poznaj komórki organizacyjne naszej firmy.

POZNAJMY SIĘ!

DZIAŁ EKSPORTU

Wytworzone przez nas produkty znajdują swoich odbiorców nie tylko na rodzimym polskim rynku, ale także w pozostałej części Europy, w Australii, Azji, w Afryce oraz w obu Amerykach. Współpraca z 50 krajami doskonale wpisuje się w naszą misję, aby z ofertą dotrzeć wszędzie tam, gdzie żyją pszczoły. Dążymy do jak najlepszych relacji z naszymi partnerami i cieszymy się z tego, że z wieloma spośród nich łączą nas stosunki nie tylko biznesowe, ale również przyjacielskie. Kilkanaście razy w roku spotykamy się na różnego rodzaju targach pszczelarskich w różnych zakątkach świata oraz co dwa lata bierzemy udział w Międzynarodowym Kongresie Pszczelarskim Apimondia. Owocuje to nawiązaniem nowych kontaktów, a często również wieloletnią współpracą. W dziale eksportu obsługujemy dystrybutorów oraz klientów indywidualnych w 4 językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

KRAJOWY DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

To początek historii każdego zamówienia dostarczanego na terenie Polski. To tutaj odbieramy setki telefonów i doradzamy naszym klientom we właściwym wyborze produktu. W razie potrzeby rozwiązujemy problemy, a kiedy trzeba, przekazujemy sprawy odpowiednim pracownikom z innych działów. Nasi klienci i dystrybutorzy mają w nas wsparcie. Zawsze możesz liczyć na naszą życzliwość, cierpliwość i wyrozumiałość.

DZIAŁ MARKETINGU

Wizerunek naszej marki jest dla nas bardzo ważny i dokładamy wszelkich starań, aby firma Łysoń i wytworzone przez nas produkty zawsze kojarzyły Ci się dobrze. W dziale marketingu skupiamy się na projektach, które mają przygotować produkt do sprzedaży, zaprezentować go i pozwolić Ci odkryć jego atuty oraz to, w jaki sposób może ułatwić pracę w Twojej pasiece. Oprócz profesjonalnych sesji zdjęciowych często realizujemy filmy z udziałem naszych produktów, abyś mógł je obejrzeć nawet wtedy, kiedy nie masz możliwości odwiedzenia naszego sklepu firmowego lub dystrybutora. Ponadto, na nagraniu możemy pokazać Ci sprzęt podczas pracy, co nie zawsze jest możliwe, kiedy oglądasz go na ekspozycji. Szczególnie starannie przygotowujemy się do wszelkich targów i wystaw, na których mamy bezpośredni kontakt z klientem. Ponadto zwracamy uwagę, aby nasze działania były zintegrowane z projektami realizowanymi w pozostałych działach firmy.

DZIAŁ FINANSOWO-KADROWY

Cieszymy się sympatią wśród kolegów i koleżanek z firmy, ponieważ to właśnie tutaj dbamy o terminowe płace. Zajmujemy się także różnego rodzaju rozliczeniami i rachunkami oraz kontrolą finansową. Osoby odpowiedzialne za prowadzenie kadr dbają o to, aby wszystkie formalności związane z przyjmowaniem nowych pracowników były realizowane jak należy. Prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczanie urlopów to również zadania naszego działu.

DZIAŁ WYSYŁKI

Jeśli zamówiłeś produkt, którego ciężar i gabaryty pozwoliły na to, aby wysłać go w paczce, to właśnie przez nasze ręce przechodzi Twoje zamówienie. Kompletujemy je, pakujemy i przekazujemy do wysyłki. Wszystko z należytą starannością, aby droga, jaką Twój produkt musi pokonać, była dla niego bezpieczna i nic się nie uległo uszkodzeniu. Domyślamy się, w jakich warunkach przyjdzie mu podróżować, a ponieważ nie mamy na to wpływu, to staramy się go dobrze zabezpieczyć. Do zadań naszego działu należy również prowadzenie magazynu drobnicowego oraz przyjmowanie zamówień na tego typu produkty.

DZIAŁ LOGISTYKI

W tym dziale zajmujemy się planowaniem i obsługą procesów zaopatrzenia, magazynowania i dystrybucji. Realizujemy wiele procesów logistycznych równocześnie, dlatego wykorzystujemy czas i miejsce na półkach magazynowych do granic możliwości. Staramy się pracować efektywnie, zwłaszcza podczas koordynacji transportu towaru. Wymaga to od nas dobrego planowania i organizacji pracy. Codziennie zmagamy się z dużymi wyzwaniami i… z dużymi sprzętami. To właśnie tutaj pakujemy sprzęt na palety oraz obsługujemy załadunek ciężarówek, tirów i kontenerów.

DZIAŁ PRODUKCJI ULI I WĘZY

W tym dziale zajmujemy się tworzeniem elementów, z których zbudujesz dom dla swoich pszczół. Będzie to ul styropianowy lub poliuretanowy. Dzięki naszej pracy będziesz mógł wybierać spośród kilkunastu typów uli i dopasować go do swoich potrzeb. Ule przygotowujemy do sprzedaży, a tym, które zostały zamówione w opcji pomalowanej, nadajemy nieco koloru. Kto trafił na produkcję uli firmy Łysoń, temu już zawsze piosenka zespołu 2 plus 1 pt. „Chodź, pomaluj mój świat” będzie się kojarzyła właśnie z ulami tego producenta, ponieważ w zdecydowanej większości malowane są właśnie na żółto-niebiesko. Ciekawostką jest, że wybór tych barw nie był przypadkowy ani też nie inspirowano się wyżej wymienioną piosenką. Po prostu pszczoły najlepiej rozpoznają te dwa kolory, co ułatwia im trafienie do ula. W naszym zakładzie powstaje również węza, czyli cienki arkusz wosku pszczelego z wytłoczonymi dnami komórek pszczelich. Oprócz węzy o standardowych wymiarach możemy także wyprodukować węzę dostosowaną do Twoich potrzeb. Trzeba przyznać, że niewątpliwą zaletą naszej pracy jest przyjemny i kojący zapach naturalnego wosku pszczelego.

DZIAŁ PRODUKCJI URZĄDZEŃ

Inspiracja designerów i faworytka w wyborach na najpiękniejszy, a zarazem najpraktyczniejszy materiał wszechstronnie wykorzystywany w różnych technologiach. Stal nierdzewna, bo o niej mowa, to bohaterka naszego działu produkcji sprzętu pszczelarskiego. Dzięki swoim właściwościom, takim jak odporność na korozję, wytrzymałość, lekkość czy higieniczność zdominowała naszą ofertę sprzętu pszczelarskiego, a więc i miejsce pracy naszego działu. Do tego świetnie „współpracuje” przy produkcji i… jest piękna. W tym dziale produkujemy takie urządzenia jak np. miodarki, odstojniki, urządzenia do kremowania miodu, topiarki i inne, które znajdziesz w naszym katalogu. Za element produkcji uważamy również czyszczenie i przygotowanie tych sprzętów do sprzedaży. Tak, aby produkt był gotowy do odebrania przez klienta. Jeśli chcesz, możesz się w nim nawet przejrzeć.

DZIAŁ PRODUKCJI ODZIEŻY

Trudno wyobrazić sobie pracę pszczelarza bez odpowiedniego ubioru, jakże charakterystycznego i rozpoznawalnego nie tylko przez osoby z branży. I choć może się wydawać, że nie ma nic wspólnego z najnowszymi trendami modowymi, to dział produkcji odzieży w naszej firmie dokłada wszelkich starań, aby wszystkie stroje spod naszej igły były estetyczne i wygodne. Pracownicy tego działu zajmują się doborem najlepszych tkanin i pozostałych elementów stroju, opracowaniem ich kroju w różnych rozmiarach oraz szyciem. Kombinezony pszczelarskie, bluzy, kapelusze i rękawice to bardzo wymagające elementy garderoby, które muszą być nie tylko wytrzymałe, lecz również zapewniać odpowiednią wentylację i bezpieczeństwo. Konstrukcja kroju musi być odpowiednio przemyślana, aby co sprytniejsze pszczoły nie przedostały się np. pod siatkę lub gumkę i nie użądliły swojego opiekuna.

DZIAŁ FORM SILIKONOWYCH

Formy silikonowe zyskały tak duże uznanie przy wytwarzaniu świec i figurek z wosku pszczelego, że dziś trudno wyobrazić sobie powrót do tradycyjnych metod odlewu. Są łatwe w użyciu i pozwalają na dokładne odwzorowanie kształtu świecy. Różnorodność wzorów zapewniają nasi pracownicy z działu form silikonowych. Dzięki nim możecie przenieść perfekcyjne kształty i dokładne odwzorowanie motywów na wytwarzane przez siebie świece i odlewy z wosku pszczelego. Praca w tym dziale przypomina kalkomanię – aby stworzyć formę silikonową, pracownicy sami korzystają z różnego rodzaju form. Nie tracą jednak czujności i nie dają się wpędzić w rutynę – aby jakość gotowego produktu była jak najwyższa.

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.