Początek września był dla nas bardzo aktywny. Można powiedzieć, że trasa naszych targów, wystaw i imprez plenerowych ciągnęła się przez całą Polskę...  i nie tylko. Od Szczecina, gdzie wzięliśmy udział w Dożynkach Wojewódzkich, przez Targi Pszczelarskie podczas XXX Krajowej Wystawy Rolniczej i Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie.

Dni Otwarte w naszym Sklepie Firmowym w Zgorzelcu, kończąc na Ostrawie i Jesiennych Targach Pszczół. Dziękujemy wszystkim, z którymi dane było nam się spotkać za tak ciepłe przyjęcie! Dla nas był to wyczekany od dawna sezon spotkań w pszczelarskim gronie, gdzie mogliśmy zaprezentować nie tylko nasz sprzęt pszczelarski, ale przede wszystkim spotkać na żywo prawdziwych miłośników pszczelarstwa.

Dziękujemy także w imieniu wykładowców, którzy podczas Dni Otwartych poprowadzili w Zgorzelcu serię prelekcji z zakresu pszczelarstwa, Kali - bohaterki naszego serialu edukacyjnego dla dzieci"Kala i Pszczoły", która miała okazję spotkać mnóstwo nowych małych i dociekliwych pszczelarzy, a także Wiktorii - naszej największej pszczoły w Polsce, która po intensywnym sezonie wycieczkowym w Apilandii, miała okazję sama trochę pozwiedzać ?

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.