Zmiotka pszczelarska z włosia sztucznego, krótka
Zmiotka pszczelarska z włosia sztucznego, krótka
Zmiotka pszczelarska z włosia sztucznego, krótka
Zmiotka pszczelarska z włosia sztucznego, krótka

Zmiotka pszczelarska z włosia sztucznego, krótka

3034U
7,30 zł
Brutto
5,93 zł netto

Oferta dotacyjna

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

 

Zmiotka pszzcelarska z włosia sztucznego, krótka

Zmiotka pasieczna to jeden z najbardziej niezbędnych akcesoriów potrzebnych w codziennej pracy pszczelarza. Jeśli prowadzisz pasiekę dobrze wiesz, że funkcjonalne narzędzia to podstawa wydajnej pracy wśród uli. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem pasieki wiedz, że dobrze zacząć od skompletowania potrzebnego sprzętu, który umożliwi Ci nabranie odpowiednich nawyków pracy. To bardzo ważne aby na starcie realizować pracę w sposób planowy, używając profesjonalnych narzędzi – chodzi tutaj oczywiście o zdrowie pszczół oraz utrzymanie wydajności miodowej produkcji na wysokim poziomie.

 

Zmiotka zbudowana jest z drewna i służy do omiatania pszczół podczas oglądu ramek oraz podczas miodobrania. Jej konstrukcja zapewnia komfort i wygodę nawet podczas zwiększenia tempa prac pasiecznych – jest bardzo praktyczna. Odpowiednie jej wyprofilowanie powoduje, że można skuteczniej wymieść pszczoły z ula oraz wewnętrznych jego elementów. Wygodna w użyciu. Długość jej trzonka to 36 cm, natomiast długość części roboczej to aż 17 cm. Uchwyt zmiotki jest to nielakierowane drewno. Zaplanuj swoje potrzeby i stawiaj na profesjonalne i sprawdzone produkty. W celu doboru pozostałych, podstawowych narzędzi pasiecznych skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z pozostałą ofertą Firmy LYSON.

Dane techniczne:

- waga 0,070kg
- rodzaj włosia - tworzywo sztuczne - polyester
- długość trzonka 36 cm-

- długość włosia 5,5 cm
- długość części roboczej 17 cm

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.