Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 4,0Ah BOSCH
Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 4,0Ah BOSCH
Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 4,0Ah BOSCH
Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 4,0Ah BOSCH

Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 4,0Ah BOSCH

Ładowarka sieciowa AL 1830 CV firmy BOSCH przeznaczona jest do ładowania akumulatorów litowo-jonowych o napięciu 14,4V i 18V firmy BOSCH.

1600A011LE
440,00 zł
Brutto
357,72 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Systemem ReadyToGO - system pozwala na skrócony czas ładowanie akumulatora do 80% jego pojemności. Po osiągnieciu tej wartości akumulator można użyć do dokończenia prac. W przypadku, gdy akumulator dalej pozostaje w ładowarce, przechodzi ona w stan standardowego ładowania.

Czasy doładowań zależą od początkowego poziomu naładowania akumulatora, im wyższy jest  początkowy poziom naładowania akumulatora, tym krótszy jest czas ładowania.

Czasy ładowania w pełni rozładowanego akumulatora 14,4V / 18V z systemem ReadyToGO

  • akumulator o pojemności 2,5 Ah– max. czas ładowania 40 minut
  • akumulator o pojemności 4,0 Ah– max. czas ładowania 64 minut

Akumulatory litowo-jonowe firmy BOSCH można doładowywać w dowolnej chwili, bez względu na obecny stan naładowania akumulatora. Stopień naładowania akumulatora wpływa jedynie na czas w jakim ładowarka w pełni naładuje akumulator.

2 wbudowane diody LED

  • czerwona – informuje o uszkodzeniu lub o nieprawidłowej temperaturze akumulatora
  • zielona – informuje o przebiegu procesu ładowania, migająca dioda oznacza, że akumulator jest w trakcie procesu ładowania, a ciągłe świecenie diody oznacza, że akumulator został w pełni naładowany i proces ładowania się zakończył

Zestaw ŁADOWARKA AL1830 w ZESTAWIE Z AKUMULATOREM PBA 2,5 Ah lub 4,0 Ah BOSCH jest w pełni kompatybilny ze STEROWANIEM MDD ZASILANYM AKUMULATORAMI Z SERII POWER FOR ALL 18 V – 2.5 AH LUB 4 AH

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.