Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 2,5Ah BOSCH
Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 2,5Ah BOSCH
Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 2,5Ah BOSCH
Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 2,5Ah BOSCH

Zestaw ładowarka AL1830CV + akumulator PBA 2,5Ah BOSCH

Ładowarka sieciowa AL 1830 CV firmy BOSCH przeznaczona jest do ładowania akumulatorów litowo-jonowych o napięciu 14,4V i 18V firmy BOSCH.

1600A00K1P
185,00 zł
Brutto
150,41 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Systemem ReadyToGO - system pozwala na skrócony czas ładowanie akumulatora do 80% jego pojemności. Po osiągnieciu tej wartości akumulator można użyć do dokończenia prac. W przypadku, gdy akumulator dalej pozostaje w ładowarce, przechodzi ona w stan standardowego ładowania.

Czasy doładowań zależą od początkowego poziomu naładowania akumulatora, im wyższy jest  początkowy poziom naładowania akumulatora, tym krótszy jest czas ładowania.

Czasy ładowania w pełni rozładowanego akumulatora 14,4V / 18V z systemem ReadyToGO

  • akumulator o pojemności 2,5 Ah– max. czas ładowania 40 minut
  • akumulator o pojemności 4,0 Ah– max. czas ładowania 64 minut

Akumulatory litowo-jonowe firmy BOSCH można doładowywać w dowolnej chwili, bez względu na obecny stan naładowania akumulatora. Stopień naładowania akumulatora wpływa jedynie na czas w jakim ładowarka w pełni naładuje akumulator.

2 wbudowane diody LED

  • czerwona – informuje o uszkodzeniu lub o nieprawidłowej temperaturze akumulatora
  • zielona – informuje o przebiegu procesu ładowania, migająca dioda oznacza, że akumulator jest w trakcie procesu ładowania, a ciągłe świecenie diody oznacza, że akumulator został w pełni naładowany i proces ładowania się zakończył

Zestaw ŁADOWARKA AL1830 w ZESTAWIE Z AKUMULATOREM PBA 2,5 Ah lub 4,0 Ah BOSCH jest w pełni kompatybilny ze STEROWANIEM MDD ZASILANYM AKUMULATORAMI Z SERII POWER FOR ALL 18 V – 2.5 AH LUB 4 AH

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.