Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074
Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074
Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074
Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074
Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074
Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074

Adapter podkarmiaczki 2,4l ID 3074

Adapter służy do wygodnej stabilizacji podkarmiaczki. Stosując adapter minimalizujemy prawdopodobieństwo przesuwania się podkarmiaczki.

3262
2,09 zł
Brutto

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Nasza oferta obfituje w wiele pomysłowych i innowacyjnych produktów. Od wielu już lat, zależy nam na najwyższej jakości oferowanych przez nas sprzętów, oraz ich funkcjonalności. Funkcjonalność ta, przekłada się w dużej mierze na zwiększenie wydajności Państwa pasiek. Jako innowatorzy oraz pionierzy branży pszczelarskiej konstruujemy nasze urządzenia i akcesoria w sposób świadomy, wielokrotnie testując je w naszych pasiekach. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów podkarmiaczek od ramkowych poprzez korpusowe, skrzynkowe i wiaderkowe. Wszystkie są w pełni kompatybilne z potrzebami, tak mniejszych jak i dużych pasiek. Nasze produkty systematycznie uzupełniamy również rozwiązaniami zwiększającymi ich pewniejszą obsługę. W przypadku podkarmiaczki 2,4 l (kod 3074 w naszej ofercie) doskonałym uzupełnieniem jej funkcjonalności jest zastosowanie specjalnego adaptera.

Służy on do wygodnej stabilizacji podkarmiaczki. Stosując adapter minimalizujemy prawdopodobieństwo przesuwania się podkarmiaczki. Aby zastosować adapter zgodnie z jego przeznaczeniem należy zdemontować sitko pająk. W miejsce zdemontowanego sitka montujemy adapter. Samą podkarmiaczkę instalujemy na adapterze, dostosowując dolny otwór podkarmiaczki do otworu w adapterze. Dzięki temu drobnemu usprawnieniu pszczoły przechodzą bezpośrednio do wnętrza podkarmiaczki, pobierając w niej pokarm. Tym samym główną zaletą powyższego rozwiązania jest fakt, zwiększenia higieny we wnętrzu ula. Po zakończonym podkarmianiu rodziny demontujemy adapter i podkarmiaczkę, ponownie zakładając sito pająk w odpowiednie miejsce.

Same podkarmiaczki to bardzo przydatne akcesorium w pracy pasiecznej – dzięki nim możemy podać rodzinie pszczelej dodatkowy pokarm. Możemy stosować je również jako funkcjonalne poidła w okresie, kiedy zasadne staje się dostarczenie pszczołom dodatkowej ilości wody. Same pokarmy stosować możemy o różnych porach roku, wtedy kiedy jest to konieczne. Odpowiednia stymulacja pszczół dzięki zastosowaniu specjalnych pokarmów może wpłynąć realnie na intensywny rozwój rodziny pszczelej i wydajność samej pasieki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów pokarmów; m. in. syropów oraz ciast bogatych w składniki odżywcze i witaminy. W przypadku kompletowania sprzętu pasiecznego zachęcamy również do zapoznania się z naszymi urządzeniami, akcesoriami, a także bogatą ofertą odzieży pasiecznej – od kombinezonów, bluz, po kapelusze i spodnie pszczelarskie. Wasze pszczoły są naszą pasją dlatego możesz w pełni zaufać jakości produktów Firmy LYSON.

Dane techniczne:

- materiał: plastik
- waga: 0,010 kg
- średnica: 8,5 cm
- wysokość: 1 cm

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.