• Nowy
Szpachlówka do uli drewnianych, 400g

Szpachlówka do uli drewnianych, 400g

Masa szpachlowa (szpachla) do naprawy ula. Do malowania wewnątrz oraz z odporną na warunki atmosferyczne powłoką uzupełniającą, również na zewnątrz.

H2231
29,90 zł
Brutto

Zbierz punkty

Za zakup tego produktu otrzymasz 30Punkty lojalnościowe

Produkty Dotacyjne

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Masa szpachlowa (szpachla) do naprawy ula. Do malowania wewnątrz oraz z odporną na warunki atmosferyczne powłoką uzupełniającą, również na zewnątrz. Wypełniacz naprawczy do ula jest łatwy do nałożenia i utwardza ​​się bez pękania. Zachowuje elastyczność nawet po stwardnieniu i dostosowuje się do naturalnych ruchów drewna. Podłoże musi być suche, stabilne, wolne od kurzu i tłuszczu. Przed zastosowaniem usuń zgniłe elementy. Przed użyciem dobrze zagnieść tubę. Wciśnij drewniany wypełniacz do naprawy uli w uszkodzony obszar i użyj szpachelki aby go wygładzić. Przy nakładaniu na całej powierzchni maksymalna grubość warstwy to 5 mm. W przypadku głębszych otworów dodatkową szpachlę można nałożyć po wyschnięciu pierwszej warstwy. W zależności od grubości warstwy i warunków otoczenia wypełnione obszary można wyszlifować i pomalować po ok. 12 godzinach.

Brak opini

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.