Klej do uli drewnianych, 250 g

Klej do uli drewnianych, 250 g

Klej przeznaczony jest do wszystkich drewnianych części ula i ramek

H2229
39,90 zł
Brutto
32,44 zł netto

 

W celu złożenia zamówienia dotacyjnego prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy nie składać takich zamówień przez e-sklep.

 

Termin realizacji zamówień
  • Termin realizacji na produkty zlecane do produkcji np. miodarki, odstojniki, kremownice, stoły do odsklepiania itp.), uwzględnione w tabeli, dostępne TUTAJ
  • 7 dni roboczych węza
  • 2-5 dni robocze pozostałe produkty
 

Klej przeznaczony jest do wszystkich drewnianych części ula i ramek. Produkt zgodny z norma DIN EN 204-D3 określająca stopień wodoodporności- do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Do wszystkich rodzajów drewna i paneli drewnopochodnych. Klej po wyschnięciu staje się przeźroczysty. Spoina pozostaje elastyczna i odporna na starzenie. Powierzchnie muszą być suche, stabilne, wolne od kurzu i tłuszczu. Nałóż cienko klej do drewna z jednej strony (na twarde drewno, szorstkie lub szorstkie powierzchnie po obu stronach) i dociśnij części razem przez co najmniej 15 minut, gdy są jeszcze wilgotne.

No reviews

- Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak ich podstawowych właściwości.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do twojej listy produktów
Produkt dodany do porównania.

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.