Kategorie

Prezenty

Aktualnie brak prezentu
Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Zestawy startowe

Zestawy dla początkującego pszczelarza

Myślisz o założeniu własnej pasieki i nie wiesz, co będzie niezbędne? Nie chcesz zamawiać od razu wielu uli, ale zamiast tego spróbować swoich sił w opiece nad jedną rodziną pszczelą? W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zestawy dla początkującego pszczelarza, dedykowane do pasiek amatorskich. Korzystają...

Zestawy dla początkującego pszczelarza

Myślisz o założeniu własnej pasieki i nie wiesz, co będzie niezbędne? Nie chcesz zamawiać od razu wielu uli, ale zamiast tego spróbować swoich sił w opiece nad jedną rodziną pszczelą? W naszej ofercie znajdziesz różnorodne zestawy dla początkującego pszczelarza, dedykowane do pasiek amatorskich. Korzystając z wiedzy i doświadczenia skompletowaliśmy niezbędny, podstawowy sprzęt, dzięki czemu nie ma potrzeby przeszukiwania specjalistycznej literatury, by znaleźć odpowiedzi na to, od czego zacząć. Zestaw początkującego pszczelarza proponujemy w kilku wariantach i liniach, takich jak MINIMA, OPTIMA, CLASSIC i PREMIUM, by każdy mógł wybrać ten, który najbardziej odpowiada jego potrzebom i budżecie. Być może szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Zestaw startowy dla początkującego pszczelarza będzie świetnym pomysłem do własnego ogródka i na działkę, dając niepowtarzalną możliwość uzyskania pysznego i zdrowego miodu domowej produkcji.

Co zawiera zestaw startowy pszczelarza

Zestaw startowy pszczelarza składa się z różnorodnych elementów, głównie w zależności od linii. Podstawową jest zawsze styropianowy, nowoczesny ul, w którego skład wchodzi korpus, daszek, dennica, powałka oraz przystosowane ramki. W zestawie znajdują się również akcesoria niezbędne podczas przeglądów i innych prac wykonywanych przy pszczołach, takie jak zmiotka, dłuto, podkurzacz, węza i drut nierdzewny. Początkujący bartnik powinien zadbać o swoje bezpieczeństwo, dlatego każdy zestaw początkującego pszczelarza zawiera rękawice, kombinezon lub bluzę oraz kompatybilny kapelusz. Odzież pszczelarska jest niezbędna, by uchronić się przed użądleniami, niebezpiecznymi szczególnie dla osób z alergiami. Całości dopełnia profesjonalna literatura, która umożliwi rozpoczęcie własnej hodowli pszczół. Oferujemy również inne książki o pszczelarstwie – zobacz, czy nie dokupić ich do zestawu startowego.

Zestaw pszczelarza do pasieki wiejskiej i miejskiej

Podstawowy sprzęt pszczelarski wraz z ulem może być wykorzystany do stworzenia pasieki w przydomowym ogródku oraz na działce. Ostatnio modne staje się także pszczelarstwo miejskie, jednak należy pamiętać, by wybrać miejsce oddalone od fabryk i zakładów zanieczyszczających powietrze. Zestaw dla początkującego pszczelarza należy oczywiście uzupełnić łagodnymi pszczołami, które nie będę stwarzały zagrożenia podczas przeglądów i innych niezbędnych czynności podczas hodowli.

Zestaw pszczelarza warto również uzupełnić o dodatkowe elementy takie jak miodarkę diagonalną oraz wanienki do odsklepiania, dzięki którym początkujący bartnik będzie mógł przeprowadzić owocne miodobranie.

WięcejPromocja na Ule styropianowe 10+1

Zestawy startowe 
Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 839,00 zł 902,45 zł -7.0309%
  Promocja

  Zestawy startowe dla początkujących pszczelarzy Specjalnie dla początkujących pszczelarzy skompletowaliśmy niezbędny podstawowy sprzęt pszczelarski. Już nie musicie wertować setek stron w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co jest potrzebne młodemu pszczelarzowi. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie prawidłowego rozmiaru kombinezonu i rękawic.

  839,00 zł 902,45 zł -7%
 • 675,00 zł 728,40 zł -7.331%
  Promocja

  Zestawy startowe dla początkujących pszczelarzy Specjalnie dla początkujących pszczelarzy skompletowaliśmy niezbędny podstawowy sprzęt pszczelarski. Już nie musicie wertować setek stron w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co jest potrzebne młodemu pszczelarzowi. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie prawidłowego rozmiaru bluzy i rękawic.

  675,00 zł 728,40 zł -7%
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów