Kategorie

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Destylatory

Wysokiej jakości destylatory

W ofercie naszego sklepu można nabyć wysokiej jakości destylatory elektryczne, które są przeznaczone do otrzymywania wody destylowanej, a także innych płynów spożywczych i technicznych o czystości dochodzącej do niemal 100% (np. olejki kwiatowe i skoncentrowane substancje zapachowo-smakowe z owoców, kwiatów, ziół). ...

Wysokiej jakości destylatory

W ofercie naszego sklepu można nabyć wysokiej jakości destylatory elektryczne, które są przeznaczone do otrzymywania wody destylowanej, a także innych płynów spożywczych i technicznych o czystości dochodzącej do niemal 100% (np. olejki kwiatowe i skoncentrowane substancje zapachowo-smakowe z owoców, kwiatów, ziół). Oferowane przez nas destylatory wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na zniszczenie (ze stali nierdzewnej kwasoodpornej), dzięki czemu posłużą każdemu pszczelarzowi nie tylko przez długi czas.

Jak działa destylator?

Destylacja polega na rozdzieleniu ciekłej mieszaniny wieloskładnikowej poprzez odparowanie. W kolejnym procesie zachodzi skroplenie składników. Destylator jest używany do wyizolowania lub oczyszczania związków składowych, wykorzystując różną lotność składników. By destylacja powiodła się, należy użyć profesjonalnego sprzętu oraz wybrać produkty, których skład gazu różni się od składu cieczy.

Potrzebna ci aparatura do bimbru? Nasze urządzenia mogą destylować alkohol, wodę czy wspominane już olejki eteryczne. Destylator do bimbru elektryczny umożliwia uzyskanie destylatów zbożowych, owocowych, z owoców ponalewkowych czy maceratów ziołowych i owocowych oraz alkoholi czystych.

Destylarka elektryczna i jej najważniejsze cechy

Destylator jest łatwy w obsłudze, konserwacji i przechowywaniu. Wybrane modele są w stanie produkować destylat o czystości nawet do 94% z prędkością 1l na godzinę. Dodatkowo filtry do miodu dostępne w naszej ofercie zapewnią, że proces destylacji będzie przebiegał bezproblemowo. Urządzenia dostępne w naszej ofercie są wykonane ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej, która daje gwarancję niemal dożywotniej sprawności i jest odpowiednia do kontaktu z żywnością.

Destylatory posiadają również podgrzewanie elektryczne o mocy 3kW i wyświetlacz obrazujący aktualny stan pracy. W standardowym wyposażeniu znajdują się również: termometr, nierdzewna chłodnica, filtr wstępny i szybko-złącza wodne. Pracę destylatora kontroluje zaawansowany sterownik, który wykorzystuje precyzyjne cyfrowe czujniki temperatury. Wbudowane procedury diagnostyczne poprawią komfort twojej pracy z urządzeniem, niezależnie od uzyskiwanego preparatu.

WięcejKWAS SZCZAWIOWY W POSTACI NASĄCZONYCH PASKÓW GLICERYNOWYCH Formy silikonowe Wysokiej jakości pokarmy dla pszczół

Destylatory 
W tej kategorii nie ma produktów.